Kaip Zodiako ženklai elgiasi stresinėse situacijose?

Niekas nėra apsaugotas nuo streso, tačiau visi tokiose situacijose elgiamės skirtingai… Astrologai atskleidė, kaip streso metu elgiasi skirtingi Zodiako ženklai.

Avinas

Jus varo adrenalinas, todėl ekstremaliose situacijose jaučiatės savo stichijoje. Esate didvyris, visada pasiruošęs veikti.

avinas, devizas, nuodėmė, pavydi, zodiako ženkla, savaitės horoskopas

Jautis

Jūs nekenčiate pokyčių ir netikėtumų. Stresinės situacijos jus pakerta. Jūs negalite pajudėti.

Dvyniai

Jei kažkas nevyksta pagal planą, bėgate nežiūrėdamas atgal. Pirmiausia gelbėjate save ir tik tada padedate kitiems žmonėms.

Vėžys

Esate vienas iš žmonių, kuriems rūpi kiti, o ne jie patys. Jei artimam žmogui gresia pavojus, jūs padarysite viską, kad jam padėtumėte.

Liūtas

Jūs nusiviliate dėl menkiausios provokacijos. Tačiau kritiniais atvejais esate ramus, susikaupęs ir imate vadovauti.

Mergelė

Esate karys, todėl ekstremalios situacijos retai jus užklumpa. Jūs apgalvojote visus galimus scenarijus, todėl tiksliai žinote, ką daryti.

mergelė, vasaros, talismanai, lapkričio, zodiako

Svarstyklės

Jūs tampate labai ramus. Viskas jūsų viduje šaukiasi pagalbos, bet jūs stengiatės to neparodyti, sukurdami aplinkiniams stipraus ir atkaklaus žmogaus išvaizdą.

Skorpionas

Jei kažkas iškrenta iš rankų, pykstate ir bandote rasti ką nors, ką galėtumėte apkaltinti. Turite tam tikrų sunkumų, susijusių su savitvarda.

Šaulys

Nenustembate, jei kažkas nutinka ne taip. Iš prigimties esate pesimistas, todėl jums tai yra įprasta.

Ožiaragis

Jūs visada išlaikote savo ramybę, net jei jus apima panika viduje. Esate tas, su kuriuo kiekvienas žmogus norėtų būti nelaimės atveju, nes priverčiate žmones tikėti, kad viskas bus gerai.

Vandenis

Nelaimės atveju pradedate verkti. Jūs nežinote, kaip valdyti savo emocijas, ir jos visada jus užvaldo.

Žuvys

Nelaimės atvejais pasiimate telefoną ir pradedate įrašinėti viską, kas vyksta. Jūs nepadedate ir galbūt net apsunkinate situaciją.

bruožas, nuobodžiausi

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].