Kai kurie žmonės tiesiog gimsta su auksine širdimi. Šie žmonės yra tikras lobis.

REKLAMA

Kiekvienas, kuris tuo abejoja, privalo susipažinti su Caydenu Taipalus, 8 metų Challenger Elementary mokyklos mokiniu Howell mieste, Mičigano valstijoje. Šis berniukas iš karto suprato, kad reikia kažką daryti, kai pamatė, kad draugas vietoj karštų pietų gauna sumuštinį su sūriu, nes jam trūksta pinigų.

Užuot nekreipęs dėmesio, Caydenas nusprendė imtis veiksmų. Žmonių reakcija internete įrodė, kad tai buvo fantastiškas žingsnis…

REKLAMA

Kai Caydenas Taipalus pamatė, kad jo draugas vietoj karšto patiekalo gavo sumuštinį su sūriu,  pajuto norą jam padėti. Caydeno motina Amber Melke-Peters papasakojo, kad tą dieną, kai sūnus grįžo namo, buvo labai nusiminęs. Jis papasakojo, kas nutiko, ir paprašė mamos patarimo.

REKLAMA

Padedamas mamos, jis pradėjo internetinę lėšų rinkimo akciją „Pay It Forward: No Kid Goes Hungry“.

Idėja pasiteisino

REKLAMA

Pradėjęs lėšų rinkimo akciją, Caydenas paprašė draugų, šeimos narių, kaimynų ir kitų surinkti pinigų, kad sumokėtų už jo draugo pietus.

Tačiau tai dar ne viskas. 8-metis taip pat paaukojo savo santaupas. Jis taip pat paprašė valgyklos darbuotojų pervesti  pinigus į tų vaikų, kuriems jų reikėjo, sąskaitas.

REKLAMA

Pradėjęs šią iniciatyvą, Caydenas surinko beveik 7000 USD, kad nupirktų pietus daugiau nei 300 mokinių. Jis ketina ir toliau stengtis, kad nė vienam vaikui netektų likti be karštų pietų.

REKLAMA

Anot „ABC News“, jo mama sakė: „Labai didžiuojuosi savo sūnumi. Jam tik 8 metai ir tai, ką jis daro yra tiesiog nuostabu. Jis turi auksinę širdį.“

REKLAMA

Caydeno inicijuotas projektas, kurio dėka galima pavaišinti daugybę vaikų karštu maistu,  atskleidžia ir paties berniuko gerumą.

Caydenas nepaprastas jaunas žmogus. Jis padarė nuostabų dalyką, kad suteiktų savo draugams galimybę gauti šilto maisto.

REKLAMA

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.