Auskarų vėrimas yra viena iš labiausiai paplitusių kūno modifikavimo formų, itin populiari daugelyje pasaulio kultūrų.

Auskarai gali būti puikus bet kokios aprangos aksesuaras, padedantis sukurti puikų mados stilių. Nors tai yra vienas paprasčiausių būdų pakeisti savo išvaizdą, ir net jei ši procedūra yra nesudėtinga, auskarų vėrimas gali sukelti tam tikrą riziką ir komplikacijas.

Jaunoji mama „TikTok“ ir „Instagram“ tinkluose pasidalijo keliomis žaviomis savo dukters Laros nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Mergytė gimė 2022 metų sausio 20 dieną. Tačiau užuot sulaukusi teigiamų komentarų po savo žinutėmis, motina buvo kritikuojama už tai, kad pradūrė Laros ausytes, ypač dėl to, kad tai padarė praėjus vos dienai po mergytės gimimo. Tai užkūrė didžiulę diskusiją internete, kurioje žmonės klausė, ar tai gali būti tinkamas auklėjimas.

Įprasta, kad nauji tėvai dalijasi savo naujagimių nuotraukomis ir vaizdo įrašais, nes jų laukia daugybė naujovių, kurias atneš šis naujas etapas. Viena motina 2022 metų birželį „TikTok“ paskelbė savo dukters Laros vaizdo įrašą su prierašu: „Laikas bėga taip greitai. Man tavęs trūks, nes esi tokia maža.“ Vaizdo įraše matoma jos dukra, kuri, kaip spėjama, yra ligoninėje, o naujesniame vaizdo įraše matosi, jau kaip kažkas ją laiko ant rankų.

Daugelis žmonių komentaruose kritikavo jaunąją mamą dėl jos sprendimo pradurti Laros ausis. Vienas komentatorius rašė: „Kodėl jai nepalikote pasirinkimo turėti auskarus ar ne? Reikia leisti savo kūdikiams nuspręsti tada, kai jie supras šiuos dalykus“. Kitas žmogus sakė: „Bet kodėl? Juk ji yra kūdikis! Jai jų net nereikia! Turiu 7 mėnesių mergaitę ir aiškiai sakau – „ne“. Galbūt, kai ji bus vyresnė.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].