Išsiskirti su mylimu žmogumi visada sunku. Išsiskyrę daugelis žmonių nori pamiršti praeitį ir pradėti naują gyvenimą. Jie ištrina buvusį partnerį iš savo atminties ir gyvenimo, nutraukia su juo visus ryšius. Tai iš tiesų duoda norimą rezultatą, tačiau ne visi žmonės elgiasi taip pat. Bet yra asmenų, kurie ne tik palaiko su savo buvusiu partneriu ryšius, bet ir labai noriai tai daro. Jie gimsta po tam tikrais Zodiako ženklais.

Avinas

Šio žvaigždyno asmenys nenori skirstyti žmonių ir taip atrinkinėti, su kuo bendrauti, o ką ignoruoti. Avinai pasižymi impulsyvumu, kuris neleidžia jiems ramiai gyventi.

Jie reaguoja į bet kokią iniciatyvą ir išlieka sąžiningi bei tiesūs. Šios savybės leidžia šio ženklo atstovams išlikti atsipalaidavusiems bet kokio bendravimo metu ir pasakyti tai, ką jie iš tiesų galvoja.

Tokia tvarka ir bendravimas su buvusiuoju partneriu nekenkia jų psichologinei sveikatai.

Dvyniai

Šio Zodiako žvaigždyno atstovai turi gerai išvystytus komunikacinius įgūdžius. Dvyniai mėgsta bendrauti, jiems patinka kontaktuoti su įvairiais žmonėmis.

Bet kokią progą jie išnaudoja, kad galėtų pasikalbėti. Netgi iniciatyvą pabendrauti, kilusią iš buvusio išrinktojo, jie mielai priima.

Šaulys

Šio ženklo žmonės bendrauja su savo buvusiuoju, atsako į jo skambučius ir žinutes. Tačiau tuo viskas nesibaigia. Šauliai taip pat žengia pirmuosius žingsnius, jie net pirmieji parašo asmeniui, su kuriuo išsiskyrė.

Taip šios asmenybės elgiasi dėl to, nes jos mėgsta pirmiausia viską sugriauti, o paskui bandyti vėl viską suklijuoti, sukurti kažką iš naujo.

Žuvys

Žuvims nepatinka mintis visam laikui išsiskirti. Žuvys, išsiskyrę su partneriu, daro viską, kad liktų draugais. Joms svarbu su niekuo nesipykti ir nesipešti.

Dėl šios priežasties jos bendrauja su žmogumi, kuris anksčiau buvo jų partneris, stengdamiesi jo neįžeisti.

Minėtų ženklų žmonės nesijaučia nepatogiai bendraudami su savo buvusiu partneriu. Tai reiškia, kad jų bendravimas ir toliau gali vykti, ir jie to visai neketina atsisakyti.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].