Daugelis nuo vaikystės yra įpratę vaišintis žemuogėmis lankydamiesi miškuose. Ši maža uoga yra nepaprastai sveika, todėl vasarą ją būtinai turėtumėte įtraukti į savo racioną.

Ekspertai mano, kad žemuogės daugeliu rodiklių gali pranokti įprastai auginamas uogų veisles.

Kokią naudą sveikatai turi žemuogės

Cholesterolio balansas

Jei rūpinatės širdies sveikatos būkle, neturėtumėte praeiti pro žemuoges: produktas švelniai ir saugiai pašalina cholesterolio perteklių iš organizmo. Dėl to galite apsisaugoti nuo rimtų ligų ir pailginti gyvenimą.

Toksinų poveikis

Nedaug žmonių žino, kad paprastos žemuogės netgi gali sumažinti neigiamą taršos poveikį. Todėl žmonėms, gyvenantiems didmiesčiuose ir nuolat kontaktuojantiems su toksinais, žemuogės yra sveikos mitybos dalis. Įtraukę į savo mitybą šį paprastą produktą, galite apsisaugoti nuo toksinų daromos žalos.

Geležies šaltinis

Jei nesate tikri, kad suvartojate pakankamai geležies, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į žemuoges. Ši uoga gali apsaugoti nuo šios svarbios medžiagos trūkumo.

Gastritas

Žemuogės gali būti naudojamos net ir sergant gastritu: manoma, kad produktas padeda pašalinti ligos simptomus. Taip pat uoga padeda apskritai pagerinti virškinamojo trakto organų būklę.

Vitaminų gausa

Žemuogių sudėtyje yra viskas, ko reikia, kad švelniai ir nepastebimai atkurtumėte savo sveikatą. Jei uogas vartosite reguliariai sezono metu, galite sustiprinti imuninę sistemą ir apsisaugoti nuo priešlaikinio senėjimo.

Žemuogės gali būti saugiai vartojamos kaip labai naudingas vitaminų kupinas užkandis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].