„Tai, kad amžiaus skirtumas žmonėms svarbus yra juokinga.“ 

REKLAMA

Kai kurie žmonės sako, kad meilė nepaiso amžiaus ribų, o Čado ir Mimi meilės istorija tai dar kartą įrodo. 

REKLAMA

Šiandien Mimi dvidešimt devyneri. Jai buvo vos 23 metai, kai sutiko savo būsimą vyrą, kuriam tuomet buvo 43 metai.  Kai Čado ir Mimi oficialiai susituokė,  pradėjo dalytis savo gyvenimo kelionės akimirkomis „TikTok“ socialinėje platformoje. Šios poros meilės istorija dabar turi beveik 70 000 sekėjų. 

Sutuoktiniai kartu jau šešerius metus ir neseniai tapo mielos mergaitės tėvais – širdžiai miela akimirka, kuri, pasak Mimi dar tik prasideda. 

REKLAMA

Tačiau nepaisant to, kad Mimi ir Čadas yra laimingai įsimylėję, aplinkiniai nuolat stebisi nemenku poros amžiaus skirtumu: juos skiria net dvidešimt metų. 

REKLAMA

Daugelis žmonių socialiniuose tinkluose pabrėžė, kad Mimi net nebuvo gimusi, kai jos dabartiniam vyrui jau buvo 20 metų. 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].