Victorą Coellą (96 m.) sustabdė  policija, kai keliu link mokyklos važiavo per greitai. Kai jis pasirodė teisme ir susitiko su teisėju Franku Caprio, jam buvo sunku sutramdyti ašaras. Teisėjas Frankas Caprio išpopuliarėjo internete dėl savo humoro, užuojautos žmonėms, kurie įeina į jo teismo salę, ir dėl to, kad jis viską sako atvirai. Šią dieną prieš teisėją stojo 96 metų Victoras Coella iš Rod Ailendo. Jis keliu šalia mokyklos važiavo per greitai.

„Aš nevažinėju greitai, teisėjau“, – pradėjo senolis. „Man 96 metai ir aš vairuoju lėtai. Ir aš vairuoju tik tada, kai labai reikia“, – tęsė jis.

Nuvežė gydytis vėžiu sergantį sūnų

Victoras taip pat paaiškino, kad nuvežė sūnų gydytis. Sūnus neįgalus, serga vėžiu. Viktoras taip pat sakė, kad kas antrą savaitę veža sūnų į ligoninę.

Teisėjas Frankas Caprio buvo aiškiai sužavėtas Victoro paaiškinimo.

„Jūs esate geras žmogus“, – pasakė teisėjas.

„Jūs tikrai esate visų amerikiečių pavyzdys. Štai jums, 96-eri, ir vis dar rūpinatės savo šeima“, – tęsė jis ir pridūrė: – „Jūs iš tiesų esate nuostabus!“.

Bylą nutraukė

Teisėjas toliau klausė, kiek sūnui metų. O Victoras atsakė, kad jam 63 metai.

„Ir tėtis juo vis tiek dar rūpinasi“, – nusistebėjo Frankas Caprio prieš skaitydamas nuosprendį:

„Klausykit, linkiu jums viso ko geriausio. Linkiu jūsų sūnui sveikatos. Ir tikiuosi, kad jis ilgai nesirgs, o ši byla yra nutraukiama“, – pasakė teisėjas, linkėdamas vyrui sėkmės ateityje.

Victoras nuoširdžiai susijaudino ir padėkojo teisėjui.

Čia galite pamatyti visą įvykių eigą teismo salėje:

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].