Julie Loving išnešiojo savo dukters vaiką ir savo anūką. Dukra Breanna iš pradžių dvejojo dėl pasiūlymo, bet galiausiai tiek ji, tiek jos vyras Aaronas suprato, kad tai buvo geras sprendimas.

REKLAMA

Breanna ir Aaronas Lockwoodai iš Čikagos, Ilinojaus valstijoje, susituokė 2016 m. Kadangi Breannos senelis sunkiai sirgo vėžiu, pora netrukus po vestuvių pradėjo bandyti pastoti. Jie norėjo susilaukti kūdikio prieš senelio mirtį.

„Visada maniau, kad tai įvyks labai greitai“, – sako Breanna žurnalui „Oprah Mag“. „Visą gyvenimą stengiatės nepastoti, o pirmą kartą pabandžius tai neįvyksta iš karto.“

REKLAMA

Po kelių mėnesių bandymo pastoti pora apsilankė klinikoje ir pasiteiravo dėl dirbtinio apvaisinimo. Jiems buvo patarta pabandyti leistis į ilgą ir sunkią kelionę.

REKLAMA

Breanna nereagavo į gydymą, o pora patyrė daugybę nesėkmių ir du persileidimus. Galiausiai Breannai buvo pasakyta, kad jai išsivystė Ašermano sindromas. Tai būklė, atsirandanti dėl sąaugų gimdoje.

Būtent šiuo sunkiu poros kelionės link tapimo tėvais momentu gydytojas pasiūlė surogatinę motinystę kaip galimą variantą.

REKLAMA

100 000 JAV dolerių

Nepaisant to, kad Breanna ir Aaronas vis dar norėjo tapti tėvais, surogatinės motinos pasirinkimas būtų per brangus jiems, nes tai kainuotų apie 100 000 JAV dolerių. Vėlgi, svajonė atrodė nepasiekiama, kol Julie Loving, pačios Breannos motina, nepasiūlė jiems padėti, tapdama jų surogatine motina.

„Jaučiausi taip, lyg su ja išgyvenau procesą nuo pat pradžių. Aš pasidalinau visu jos skausmu ir sielvartu. Žinojau, kad aš sveika, nors ir 51 metų amžiaus, ir kad galiu tai padaryti dėl jos, juk gerai rūpinausi savimi. Tiesą sakant, aš nesijaučiu 50, labiau kaip 30.“

REKLAMA

Kai Breanna klinikos gydytojui pristatė savo mamą kaip galimą surogatinę motiną, ji aiškiai matė, kad jis turi abejonių dėl pasiūlymo.

Tačiau po daugybės testų būsima močiutė buvo patvirtinta procedūrai, nepaisant jos vyresnio amžiaus.

REKLAMA

„Tai akivaizdžiai labai unikalus atvejis, atliktas po kruopštaus ir individualaus medicininio, psichologinio ir etinio įvertinimo“, – sako poros gydytojas.

REKLAMA

Loving prieš nėštumą sakė, kad susitelkė į geros sveikatos ir formos palaikymą. Ji du kartus įveikė Bostono maratoną ir deda daug pastangų gamindama gerą, maistingą maistą ir pasirūpindama savimi.

„Knyga kūdikiui šiuo metu atrodo gana beprotiška“

Didžiąją dalį istorijos apie tai, kaip šeima bando susilaukti vaiko, Breanna pasiliko sau. Tačiau laimingai pasibaigusia istorija ji nusprendė pasidalinti su daugiau nei 31 tūkst. sekėjų „Instagram“ tinkle.

REKLAMA

Motina išnešiojo Breannos ir Aarono biologinį vaiką ir savo pačios biologinį anūką.

„Knyga apie kūdikį šiuo metu atrodo gana beprotiškai“, – sako Breanna žurnalui „Oprah Mag“.

REKLAMA

„Tačiau nusprendžiau pasidalyti su pasauliu, kad pasidžiaugčiau savo mama ir viskuo, ką ji padarė.“

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.