Penkerių metų Mylesas tvirtino, kad darželyje sutiko savo dvynį. Anot vaiko, jie buvo visiškai identiški: turėjo tokias pačias akis ir tokius pačius plaukus. Jis paprašė mamos, kad jie galėtų apsirengti vienodai, nes artėja „Dvynukų diena“. Kai auklėtoja kitą dieną mamai atsiuntė „dvynukų“ nuotrauką, ši liko sujaudinta iki širdies gelmių.

REKLAMA

Buvo 20 val., o Myles ėjo miegoti. Mažasis berniukas jau seniai mamai pasakojo apie tai, kad darželyje turi brolį dvynį, vardu Taneris. Myle mama Britney Tankersley niekada nebuvo susitikusi su šiuo broliu dvyniu, bet jai buvo smagu, kad jos sūnus turi tokį gerą draugą. Draugą, kuris yra toks panašus į jos sūnų.

Apsivilko tuos pačius drabužius

Jau buvo 20 val., ir Myles ketino eiti miegoti. Tada berniukas prisiminė, kad kitą dieną darželyje bus Dvynukų diena. Jis ir jo draugas Tanneris mano, jog yra lyg dvyniai, todėl jie dar turi dėvėti ir tuos pačius drabužius.

REKLAMA
Britney manė, kad ji turėtų pasistengti, kad kita diena sūnui būtų graži diena darželyje. Taigi, 21 val. ji nuėjo į Walmart ir nupirko du derančius marškinius berniukams.

Mokytoja atsiuntė nuotrauką

Kitą rytą Britney išleido sūnų į darželį su papildomais marškinėliais krepšyje – jo netikram dvyniui. Vėliau tą pačią dieną sūnaus mokytoja atsiuntė berniukų nuotrauką. Pamačiusi nuotrauką, mama vos neapsiverkė iš džiaugsmo.

REKLAMA

Pusei milijono žmonių patiko ši nuotrauka

Britney nuotrauką paskelbė Facebook ir atsakymų sulaukė nedelsiant…

„Vakar vėlai vakare Myles pradėjo kalbėti apie tai, kad yra dvynys su berniuku savo klasėje, todėl Dvynukų dieną nori apsirengti vienodai, nes jie atrodo visiškai panašūs. Jie turi tas pačias akis ir tuos pačius plaukus“, – rašo Britney.

REKLAMA

„Jų auklėtoja šiandien man atsiuntė šią nuotrauką. Mano širdis ištirpo. Aišku, tai du labai skirtingi vaikai, bet Myles to nepastebėjo. Ar pasaulis nebūtų geresnė vieta, jei visi galėtume pamatyti jį poros penkiamečių akimis“, – toliau rašo ji.

Nuotrauka jau sulaukė daugiau nei pusės milijono paspaudimų „patinka“. Ir beveik 270 000 pasidalijo dviejų berniukų nuotrauka. Šie skaičiai nuolat auga, o žmonės dalijasi šiuo linksmu nutikimu apie tai, kad tikrai draugystei nesvarbi plaukų ar odos spalva.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.