Testas: pasirinkite nuotrauką ir sužinokite, kas jūsų laukia gruodžio mėnesį

Paskutinis išeinančių metų mėnuo praeis teigiamai, jei apie artėjančius įvykius sužinosite iš anksto. Šis testas atskleis paslapties šydą ir padės apsispręsti dėl 2023 m. gruodžio mėnesio tikslų.

REKLAMA

Testai yra puikus būdas lavinti intuiciją ir rasti atsakymus į įdomius klausimus. Ekspertai rekomenduoja atidžiai išstudijuoti siūlomas nuotraukas ir pasirinkti tą, kuri jums labiausiai patinka. Svarbu būti ramioje aplinkoje, kad niekas neblaškytų, o vidinis balsas pasiūlytų tinkamą variantą.

REKLAMA

1 nuotrauka

REKLAMA

Paskutinį išeinančių metų mėnesį svarbu atsiminti, kad širdis visada parodys teisingą sprendimą. Gruodį svarbu įsiklausyti į save, kad netaptumėte manipuliatorių įkaitais. Dėmesys savo intuicijai ne kartą padės jums sunkiais momentais ir neleis patekti į aklavietę. Paprasti pratimai padės išgirsti save, jų dėka sustiprės intuityvūs gebėjimai.

2 nuotrauka

REKLAMA

Pirmas žiemos mėnuo – atsakingas metas, kai pats laikas užbaigti einamuosius reikalus ir įvertinti savo darbus. Dėl susikaupimo pratimų bus lengviau susidoroti su darbu. Taip pat gruodį būtina palaikyti optimistišką nuotaiką. Daug kas priklausys nuo emocijų, įskaitant sėkmę, o tai reiškia, kad turite apsupti save optimistiškais žmonėmis.

REKLAMA

3 nuotrauka

testas

REKLAMA

Naujųjų metų švenčių išvakarėse visi paslapčia tikisi išpildyti savo puoselėjamą troškimą. Laimę rasti ir svajonių įgyvendinimą paspartinti bus lengviau, jei įvaldysite minties jėgą. Naujųjų metų stebuklas tikrai įvyks, jei tvirtai tikėsite savo norų išsipildymu ir neatskleisite savo planų nepažįstamiems žmonėms, kurie gali pakenkti.

4 nuotrauka

REKLAMA

testas

Gruodis – įtemptas metas, tačiau reikia nepamiršti ir poilsio. Su suplanuotomis užduotimis susidorosite ir į savo gyvenimą pritrauksite sėkmę bei klestėjimą, jei laiku padarysite pertrauką ir atkursite savo energiją. Karšti žiemos gėrimai padės sustiprinti energiją, o ilgai laukti susitikimai su šeima ir draugais bus puikus būdas atsipalaiduoti ir praleisti laiką tarp tų, kurie gali palaikyti ir įkvėpti pasitikėjimo.

REKLAMA

5 nuotrauka

testas

REKLAMA

Visatos ženklai padės metus užbaigti teigiamai ir nepraleisti laimės. Kiekvienas gali juos pamatyti, jei atidžiai seka įvykius ir įsiklauso į savo jausmus. Vidinis balsas ne kartą padės jums sunkiu metu ir nurodys teisingą kryptį. Norint geriau suprasti save ir atskirti ženklus nuo atsitiktinumų, svarbu rasti harmoniją su išoriniu pasauliu ir nepasiduoti negatyvumui.

6 nuotrauka

REKLAMA

testas

Metus užbaigti teigiamai bus lengviau, jei teisingai susidėliosite prioritetus ir nesijaudinsite. Išlikti ramybės būsenoje bus lengviau, jei kasdien praktikuosite meditaciją ir rasite laiko ne tik poilsiui, bet ir mėgstamiems pomėgiams. Mandalos taip pat padės sustiprinti jūsų energiją. Jų spalvinimas palengvins susikaupusį stresą ir taps puikiu laiko praleidimo būdu.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.