Kad sulauktumėte pasisekimo, turite nebijoti prisiimti atsakomybę, mokėti pritraukti žmones ir jiems vadovauti. Visos šios savybės vadinamos lyderyste.

Ar turite vadovo bruožų? Sužinoti padės paprastas ir įdomus testas.

Pasirinkite katiną, kuris jums labiausiai patinka, ir sužinosite šį tą įdomaus apie save!

A – charizmatiškasis lyderis

Esate vadovas, turintis ryškią charizmą. Jūsų aštrus protas leidžia jums nedelsiant priimti svarbius sprendimus.

Esate protingas, žavus ir dosnus. Jums patinka iššūkiai ir varžybos. Esate azartiškas ir aistringas.

Žmonės jumis tiki, nes jūsų žavesys įkvepia ir motyvuoja kitus. Net jei užduotis atrodo neįmanoma, galite laimėti 120 %, jei tik priimsite šį iššūkį!

B – ramus ir atsipalaidavęs lyderis

Kaip orkestro dirigentas, sugebate labai sklandžiai ir organizuotai vadovauti daugybei žmonių. Esate vertinamas už tai, kad leidžiate žmonėms parodyti savo kūrybingumą ir sugebėjimus.

Niekada nekuriate stresinių situacijų, todėl jūsų komanda paklūsta ne iš valdžios baimės, o gilios pagarbos jums.

Žinoma, kartais supykstate, tačiau galite būti kantrus, kai to labiausiai reikia. Jūsų komandai malonu augti kartu su jumis.

C – minkštasis lyderis

Esate malonus ir švelnus vadovas. Jūs leidžiate kitiems jaustis taip patogiai ir lengvai, kad kartais sunku pasakyti, ar esate vadovas, ar paprastas komandos narys.

Žinote, kaip įsiklausyti į kiekvieno nuomonę prieš priimdamas bet kokį sprendimą. Jūs esate labai gražios išvaizdos, todėl žmonės mano, kad gali kreiptis į jus pateikdami bet kokius prašymus ir klausimus.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].