Majų civilizacija gyvavo prieš 4 tūkstančius metų. Tuo metu, kai Europos konkistadorai atvyko į Ameriką ir pradėjo aktyviai užkariauti teritorijas, majų civilizacija palaipsniui nyko. Šios civilizacijos atstovai turėjo mistinių žinių ir galėjo nuspėti ateitį. Daugelis tų metų įrašų buvo prarasti, o išlikusius buvo labai sunku iššifruoti.

REKLAMA

Majų simboliai turi gilią prasmę. Vienas ženklas gali sujungti daugybę pranašysčių. Atidžiai pažvelkite į toliau pateiktus šešis simbolius. Jūs negalėsite jų iššifruoti, todėl pasikliaukite savo intuicija. Jūsų širdis padiktuos tinkamą atsakymą.

REKLAMA

Lėtai žiūrėkite į ženklus ir laukite, kol kažkas atsilieps jūsų viduje.  Užsimerkite ir pabandykite atkurti ženklą savo vaizduotėje. Klausykite, ką jums sako jūsų intuicija.

Majų simbolių dekodavimas

REKLAMA

Pirmas simbolis

Pirmąjį simbolį pasirinkęs asmuo neabejotinai turi stiprių empatinių gebėjimų. Tai – labai retas žmonių tipas, tačiau šie žmonės turėtų būti ypač atsargūs. Empatija turi ne tik daug privalumų, bet ir atneša daug iššūkių. Šiems žmonėms yra svarbu išmokti atskirti savo ir aplinkinių žmonių jausmus.

REKLAMA

Antras simbolis

REKLAMA

Antrąjį simbolį dažniausiai renkasi žmonės, kurie yra linkę į melancholiją ir savistabą. Jie pasaulį suvokia visiškai kitaip nei dauguma žmonių. Jie gali pamatyti dalykus, kurių kiti niekada nepastebės. Svarbiausia yra tai, kad šios vizijos netrukdytų kasdieniam gyvenimui.

Trečias simbolis

REKLAMA

Emocinė branda ateina su amžiumi. Tie, kurie pasirenka šį ženklą, tą tikrai puikiai žino. Šie asmenys yra tikrai subrendę ir žino, kaip suvaldyti savo emocijas. Vis dėlto, svarbu nepersistengti ir nepamiršti atverti sielą bent jau artimiausiems šeimos nariams ir draugams.

REKLAMA

Ketvirtas simbolis

Tikėtina, kad šį simbolį pasirinks mažiausiai žmonių. Tai tikrai nestebina: šį simbolį renkasi tie žmonės, kurie turi didžiausią intelektualinį potencialą. Vis dėlto, jie turėtų nepamiršti, kad protą visada reikia lavinti.

REKLAMA

Penktas simbolis

REKLAMA

Rasti pusiausvyrą tikrai nėra lengva. Vis dėlto, tie žmonės, kurie pasirinko šį simbolį, tikrai žino, kaip tai padaryti.  Jie sugeba rasti bendrą kalbą su visais žmonėmis ir moka meistriškai išspręsti kilusius konfliktus. Jie gyvena dėl kitų ir kitų labui. Šiems žmonėms yra svarbu nepamiršti apie save.

REKLAMA

Šeštas simbolis

Šį simbolį pasirinkę žmonės yra tikri lyderiai. Tik tokie žmonės gali vesti žmoniją į priekį. Pasaulyje gausu prieštaravimų, o šie žmonės moka ieškoti kompromisų, kad visi būtų laimingi ir stengtųsi dėl kitų gerovės.

REKLAMA

Jei domitės senovės žmonių kultūra ir gyvenimu, būtinai paskaitykite apie majus. Jų civilizacija apėmė keletą didžiulių valstybių, o jų raštas buvo labai gerai išvystytas.  Iš anų laikų išliko nemažai įrašų, kurie dabar pamažu iššifruojami.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.