Tikrai ne visi žmonės yra labai pastabūs. Visada malonu sulaukti komplimentų, tačiau draugai ar kolegos gali nė nepastebėti, kad pakeitėte šukuoseną. O ar patys pastebite detales? Siūlome išbandyti šį testą, kuris padės tą sužinoti.

REKLAMA

Optinė apgaulė, kuri sutelkia dėmesį į detales

Mokykloje mokytojai mums nuolat kartodavo būti dėmesingais, tačiau tikrai ne visiems mokiniams pavykdavo susikaupti ir visą savo dėmesį sutelkti į mokymosi procesą. Turbūt sutiksite, kad dėmesingumas praverčia darbe, kūryboje ir asmeniniame gyvenime. Šiandien norime jums pristatyti smagų testą, kuris padės išsiaiškinti, ar esate pakankamai pastabus.

REKLAMA

Iliuzijos autoriai paveikslėlyje paslėpė kelis gyvūnus. Žinoma, kai kurie  jų iškart patraukia akį. Nereikia būti detektyvu, kad juos pastebėtumėte. Vis dėlto, kai kurie gyvūnai yra labai gerai pasislėpę. Ar pavyks rasti juos visus?

REKLAMA

Kiek gyvūnų matote paveikslėlyje?

Jei matote nuo 4 iki 6 gyvūnų, tuomet dar nereikėtų registruotis į akyliausių žmonių klubą ir sakyti, kad dėmesingumas yra jūsų stiprioji pusė. Greičiausiai pastebėjote ryškiausius mažus gyvūnėlius, kurie nelabai pasislėpę. Jums vis dar reikėtų padidinti dėmesingumo įgūdžius.

REKLAMA

Patariame įsižiūrėti atidžiau, ir prieš jūsų akis atsiras kur kas daugiau gyvūnų. Nieko nepraleiskite, apžiūrėkite į dramblį nuo straublio galiuko iki pat uodegos. Jei radote 7–9 gyvūnus, jūsų dėmesys detalėms yra aukšto lygio. Bet tai – dar ne riba!

Jei paveikslėlyje pamatėte nuo 10 iki 12 gyvūnų, jūsų dėmesingumo galima tik pavydėti.

REKLAMA

Kokie gyvūnai yra pasislėpę šioje optinėje iliuzijoje?

 1. Žinoma, dramblys. Esame tikri, kad jūs jį pastebėjote.
 2. Asilas.
 3. Šuo.
 4. Katė.
 5. Pelė. Ją pamatysite po kate.
 6. Žuvis – vietoje dramblio akies.
 7. Vėžlys – virš asilo ausies.
 8. Uodas – virš asilo uodegos.
 9. Gyvatė – vietoj dramblio uodegos.
 10. Krokodilas – dramblio iltis.
 11. Didelė žuvis – dramblio straublys.
 12. Šimtmečio paslaptis. Patys autoriai teigia, kad asilo ausys yra višta (o gal gaidys). Turbūt nelabai panašu į tai, tiesa? Taip pat išradingi žmonės įžvelgė krevetę tarp priekinių dramblio kojų, o tarp užpakalinių – kardžuvę. Kažkas taip pat įžvelgė paukštį virš dramblio straublio, ir šioje optinėje iliuzijoje taip pat pamatė bebrą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].