Pasąmonė apie mus žino daugiau nei mes įtariame. Štai kodėl iliuzijų testai veikia nepriekaištingai. Visiškai negalvodamas akimis išsirinkite vieną objektą, o tada perskaitykite tikslų savo charakterio apibūdinimą. Žemiau rasite itin tikslų ištikimybės testą, kuris atskleis, ar esate linkęs į neištikimybę.

REKLAMA

Ištikimybės testas

Jūs turite išsirinkti vieną iš keturių paveikslėlių. Atsakykite sąžiningai: kuris paveiksliukas patraukė jūsų dėmesį? Medis, paukščiai, nameliai ar dramblys? Daug kas priklauso nuo jūsų atsakymo, todėl šiame teste svarbus sąžiningumas. Pasirinkote paveiksliuką? Tada ieškokite savo apibūdinimo.

REKLAMA

Medis

Šiame paveikslėlyje esančio medžio būtų sunku nepastebėti. Jei jūsų akys užkliuvo už medžio, vadinasi, esate ištikimas partneris iki kaulų smegenų. Niekada neišduosite mylimo žmogaus ir nepaliksite draugo bėdoje. Todėl šalia esantis partneris gali būti ramus. Niekada „nesuksite į kairę“ ir nesiveršite į kito žmogaus glėbį. Jei aistra santykiuose išblės, nuoširdžiai apie tai pakalbėsite su antrąja puse ir neieškosite aistros objektų už sutuoktinio nugaros.

REKLAMA

Paukščiai

REKLAMA

Jūs puikiai suvokiate, kad ištikimybė – svarbi santykių savybė. Jūs iš visų jėgų stengiatės, kad nebūtų gėda pažvelgti į savo mylimojo akis. Jei įsimylite, neleidžiate sau pažvelgti į kitą asmenį. Bėda tik ta, kad įsimylite itin dažnai. Ir kiekvieną kartą prisiekiate amžiną meilę ir ištikimybę. Taigi, jūsų sąžiningumas ir pastovumas priklauso nuo gyvenimo aplinkybių.

REKLAMA

Namai

Ištikimybė nėra stipriausia jūsų charakterio pusė. Būkime atviri, ši svarbi savybė šiek tiek šlubuoja. Dėl to dažnai kenčiate ir kankinate kitus. Jei antroji pusė atšalo arba dažnai kivirčijatės su išrinktuoju, nesistengiate ir nesivarginate išsiaiškinti problemos priežasties. Lyg vėtrungė, blaškotės priklausomai nuo to, į kurią pusę pučia vėjas. O jei pučia naujų nuotykių link, jūsų niekas nesulaikys… Galbūt vėliau gailėsitės to, ką padarėte. Tačiau santykiai, dėl kurių reikia sunkiai dirbti, jums kelia nuobodulį ir nemalonius jausmus.

REKLAMA

Dramblys

REKLAMA

Deja, jums teko savo kailiu patirti išdavystės skonį. Jūs žinote, koks tai koktus ir nemalonus jausmas. Išdavystė valgo jus iš vidaus, priversdama nuolat galvoti apie gėdingą buvusio parnerio poelgį. Tačiau kartą apdegus, ateityje kruopščiai rinksitės savo partnerį. Ir niekada jo neišduosite.

Iš pirmo žvilgsnio ištikimybės testas yra labai paprastas. Tačiau būtent paveikslėlyje slypinti iliuzija gali atskleisti slapčiausias jūsų charakterio silpnybes. Paprašykite savo partnerio atlikti šį testą kartu. Tikrai sužinosite daug įdomių dalykų vienas apie kitą. Ar manote, kad esate tas žmogus, kuris visada bus ištikimas?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.