Kaip suvokiate meilę? Ir ar tikite stabiliais ilgalaikiais santykiais?

Raktas nr. 1

Praėjo tos dienos, kai buvote romantiškas. Dabar jūs gyvenate tikrame pasaulyje.

Jūs žinote, kad laikui bėgant santykiai gali pasikeisti, nes mes patys keičiame visą savo gyvenimą. Santykiuose vertinate sąžiningumą ir gerumą.

Raktas nr. 2

Jūs esate labai seksualus ir aistringas meilėje. Jūs esate aktyvus partneris, kuris myli visa savo širdimi. Jūsų partneris įvertins jūsų gerumą ir nuoširdumą.

Raktas nr. 3

Jūs tikite meile iš pirmo žvilgsnio. Jūs turite meilę žmonėms, gamtai ir gyvūnams. Jums patinka flirtuoti, o kartais net erzinti, nes jūs turite gerą humoro jausmą.

Raktas nr. 4

Laimės santykiuose retai pasitaiko šiomis dienomis, bet jūs žinote, kaip tai pasiekti. Jūs žinote, kas iš tikrųjų yra svarbu santykiuose, ir, žinoma, tai pasieksite.

Kurį raktą pasirinkote? Ar sutinkate su aprašymu?

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].