Būrimas Taro kortomis yra populiarus visame pasaulyje. Jau nuo neatmenamų laikų žmonės norėjo sužinoti, kas jų laukia ateityje, o Taro kortų spėjimai buvo viena iš galimybių, leidžiančių tą nuspėti.

REKLAMA

Gimusieji 13, 14, 16 ir 19 dienomis turi ypatingą misiją gyvenime

Jei šiuo metu sukate galvą, ko galite tikėtis artimiausiu metu, siūlome tiesiog pasirinkti vieną iš keturių kortų, ir būtent ji galės atskleisti, kokių veiksmų turėtumėte imtis. Per daug negalvokite ir pasirinkite 1, 2, 3 arba 4 kortą.

REKLAMA

1 korta

Netrukus sulauksite sėkmės. Tai gali būti pasisekimas meilėje ar kitoje srityje. Jau labai greitai galėsite pamiršti skaudžias patirtis, todėl nusiteikite, kad ateinanti diena bus kur kas šviesesnė.

REKLAMA

2 korta

laimė

REKLAMA

Turite atsisakyti visko, kas yra nenuoširdu ir netikra.  Iš prigimties esate sąžiningas ir optimistiškas žmogus, todėl nusiteikite, kad šie praradimai atvers duris į geresnę ateitį. Apribokite bendravimą su nesąžiningais ir piktais žmonėmis, nes tai jums padės apsivalyti. Esate teisingame kelyje, todėl nepraraskite ryžto ir žygiuokite į priekį.

3 korta

REKLAMA

Namų kvapas

Esate teisingame kelyje, todėl labai greitai galite tikėtis sėkmės. Jei pasirinkote šią kortą, turėtumėte pasvarstyti apie kelionės planavimą, nes būtent jos metu galite rasti atsakymus į ramybės neduodančius klausimus.

REKLAMA

4 korta

REKLAMA

Neskubinkite įvykių: viskam ateis savas laikas. Venkite brangiai kainuojančių pirkinių, nerizikuokite lošdami. Būkite atidesni ir tolerantiškesni artimiesiems. Artimiausiu metu gali tekti patirti daugybę įvairių emocijų, tačiau pasistenkite išlikti optimistiški.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.