Pasirinkite merginą ir sužinokite, kaip jus mato ir supranta kiti žmonės

Dabar internete yra daug įdomių testų, kurie padeda geriau pažinti save ir tiesiog gerai praleisti laiką. Galite į juos žiūrėti šiek tiek skeptiškai, tačiau vis tiek juos išbandykite, kad sužinotumėte apie save keletą įdomių savybių. Bendras žmogaus apibūdinimas atspindi tai, kaip žmonės mato jus iš šalies. Smalsu sužinoti?

BENDROS ASMENS SAVYBĖS

Tai, kaip kiti jus suvokia, ne visada reiškia, kad toks esate. Tačiau labai padeda pamatyti save iš šalies ir ištaisyti kai kuriuos savo ypatumus. Pavyzdžiui, jūs pats nežinote, kad nuolat vaikštote suraukęs kaktą. Ir visiems aplinkiniams atrodo, kad esate uždaras ir visada kažkuo nepatenkintas.

merginą

Įsivaizduokite situaciją: vaikštote parke ir matote priešais einančias keturias merginas. Už jų ant asfalto lieka gulėti graži apyrankė. Ją aiškiai pametė viena iš jų… Kurią merginą pašauksite? Pasirinkite vieną ir sužinokite, kaip jus mato kiti žmonės!

Pirmoji mergina

merginą

Jei pasirinkote šią merginą, ji atsisuka ir nusišypso jums. Jauna panelė sako, kad apyrankė nėra jos, tačiau ji siūlo kartu nueiti iki artimiausios kavinės ir kartu išgerti puodelį kavos…

Jūs tikrai esate iš tų žmonių, kuriais norisi pasitikėti nuo pat pirmos bendravimo minutės. Aplinkiniai žmonės jaučiasi saugūs su jumis. Galbūt tai yra jūsų veido bruožų pasekmės, o gal niekas negali atsispirti jūsų šiltam žvilgsniui… Visiems aplinkiniams susidaro įspūdis, kad jie jus pažįsta šimtą metų!

Antra mergina

merginą

Jauna panelė atsargiai žiūri į jus ir sako, kad apyrankė tikrai yra jos. Matote, kad ji dėkinga, nors atsargiai į jus žiūri.

Galite neatrodyti draugiškiausias iš pirmo įspūdžio. Tačiau turite daug senų pažįstamų, kurie tikrai žino, kad esate būtent toks žmogus. Atrodote šiek tiek uždaras ir gal net agresyvus, bet iš tikrųjų tiesiog bijote ką nors įsileisti į savo jaukų pasaulį. Tai įtakoja praeities santykių patirtis!

Trečia mergina

merginą

Jūs neturite laiko užkalbinti šią merginą, nes ji pati kreipiasi į jus. Pamačiusi jus, ji paprašo padėti parsinešti namo sunkų maisto prekių maišelį, kurį pastebite jos rankose.

Jūs esate per daug malonus žmogus. Siekdami įtikti visiems, galite būti netgi perdėm draugiški ir paslaugūs. Jūsų draugai nuolat prašo būti atsargiems ir nešvaistyti savo jėgų kitiems tokiais kiekiais. Jūs taip pat turite palikti kažką sau!

Ketvirta mergina

merginą

Paslaptingai šypsodamasi jauna panelė mirkteli ir greitai dingsta nežinoma kryptimi. Net neturite laiko aiškiai išaiškinti jos bruožų, tačiau tikrai žinote, kad jau matėte vienas kitą…

Jūsų nuovokumas neturi ribų. Tarp savo pažįstamų esate žinomas kaip geriausias žmogaus širdžių ir sielų žinovas. Lengvai užimdami kito vietą galite suprasti bet ką. Tokį įskaitomumą lemia didžiulė gyvenimo patirtis ir daugybė perskaitytų knygų apie psichologiją. Taip ir toliau!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].