Pasirinkite kortą ir gaukite užuominą, kaip elgtis toliau

Kartais mūsų gyvenime būna situacijų, kai atsiduriame visiškoje sumaištyje ir visai nežinome, ką daryti ir kuria kryptimi judėti. Toks disonansas gali net išmušti žemę iš po kojų, galime visiškai prarasti situacijos kontrolę.

Tokiomis akimirkomis mums labai reikia užuominos ar tiesiog ženklo iš viršaus. Jei jūs ieškote tokio ženklo, jis čia! Tiesiog pasirinkite kortą ir perskaitykite jos aprašymą.

1

Nustokite skubinti įvykius. Skirkite laiko subręsti, kitaip neišvengsite nusivylimo.

2

Daugiau šypsokitės gyvenimui, tada gyvenimas nusišypsos jums. Jūsų laimė yra jūsų rankose!

3

Nustokite daryti dalykus, dėl kurių esate nelaimingas. Nebijokite nežinomybės. Ženkite žingsnį link ko nors naujo ir nuostabaus.

4

Jūs esate pernelyg reiklus kitiems ir sau. Atsipalaiduokite ir sušvelninkite savo ambicijas. Juk niekas nėra tobulas!

5

Kai atrodo, kad žemė slysta iš po kojų ir viskas griūva, tik pagalvokite, ką naujo sukursite ant šių griuvėsių. Tikrai šį tą nuostabaus. Tikėkite savimi. Viską įveiksite.

6

Jūs turite potencialą. Jūsų šypsena nušviečia žmonių gyvenimus. Taigi būkite Saulė. Mėgaukitės gyvenimu. Nėra pagrindo nerimauti.

7

Turėtumėte labiau įsiklausyti į save, o ne į visuomenės nuomonę. Jūs neįvertinate savęs. Jūs sugebate daugiau. Tikėkite ir eikite link savo svajonės.

8

Per daug vargstate ir visur ieškote paslėptos prasmės. Gyvenimas toks trumpas. Tiesiog mėgaukitės juo kiekvieną dieną. Tada saulė vėl išlįs iš už debesų.

9

Jūs pats sukuriate problemas. Kodėl šie sunkumai? Tiesiog mėgaukitės akimirka, tada atsivers naujos galimybės.

10

Ne viskas priklauso nuo logikos dėsnių. Kartais reikia klausytis savo širdies. Jūs jau žinote atsakymą, bet nenorite jo priimti.

11

Padarėte daug klaidų. Daug ko negalima pataisyti. Bet tiesiog padarykite išvadas ir eikite toliau. Neleiskite praeičiai paveikti jūsų tikėjimo dabartimi.

12

Jūs eikvojate gyvenimo energiją tuštiems dalykams. Nesispjaudykite pykčiu ir pavydu. Atsiduokite grožiui, tada jūsų gyvenimas pasikeis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].