3 Zodiako ženklai, kurie mažiausiai vertina santuoką

Daugelis žmonių nuo vaikystės žino, kad nori turėti šeimą ir daug vaikų, o kai kurie, net suaugę, neįsivaizduoja savęs poroje su vienu partneriu. Žinoma, formuojant tokią pasaulėžiūrą svarbu auklėjimas, aplinka, artimųjų ir draugų pavyzdžiai. Tačiau negalima paneigti asmeninių savybių, kurias gali atskleisti Zodiako ženklas. Gal reikėtų atidžiau pažvelgti, kaip sutampa jūsų ir partnerio šeimos vertybės?

Susipažinkite su Zodiako ženklais, kuriems santuoka mažiausiai rūpi.

Vandenis

vandenis

Vandenis gali daug pažadėti, nutapyti spalvingus bendrų vakarų ir kelionių paveikslus, tačiau iš tikrųjų jis nejaučia būtino poreikio gyventi kartu su kuo nors. Visada bus kitas partneris, su kuriuo jis taip pat galės vaikščioti po pasaulį ir neriboti savo laisvės.

Dvyniai

dvyniai

Dvyniai lengvai keičia savo nuotaiką, įsitikinimus, partnerį. Ypač jei šis pateikia net menkiausią priežastį tai padaryti.

Liūtas

liūtas

Romantiški santykiai gali prasidėti labai pašėlusiai, aistra užvaldo Liūtą. Bet jis ilgai išsilaikys ant tokios bangos tik tuo atveju, jei besąlygiškai bus priimtas jo vadovavimas visame kame. Priešingu atveju net rūpesčiai, susiję su skyrybų procesu, nesutrukdys jam išvykti.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].