Pasitaiko daug atvejų, kai tėvai palieka savo vaikus automobiliuose, išeidami apsipirkti karštomis vasaros dienomis. Tai ne tik labai neatsakinga, bet ir labai pavojinga. Karštame automobilyje paliktas vaikas gali patirti insultą, nualpti ir net mirti.

Vieną rugpjūčio dieną policininkas Jasonas Shortas Keene, Naujajame Hampšyre, buvo iškviestas į automobilių stovėjimo aikštelę, esančią priešais prekybos centrą. Į įvykio vietą jis atskubėjo labai greitai, nes per raciją jam buvo pranešta, kad viename iš stovinčių automobilių yra paliktas uždarytas mažas vaikas.

Tą dieną buvo labai karšta ir Jasonas svarstė, kokios būklės vaiką automobilio viduje jis gali rasti. Atvažiavęs į automobilių stovėjimo aikštelę, jis greitai pribėgo prie automobilio ir pamatė, kad ant galinės automobilio sėdynės tikrai yra vaikas, o šalia – buteliukas pieno!

Policininkas nė nenutuokė, kiek laiko vaikas ten galėjo būti paliktas vienas. Jis ​​nė sekundės nedvejojo ir su lazda išdaužė automobilio stiklą, kad išgelbėtų mažylį. Jasonas švelniai ištraukė jį iš automobilio, bet bijojo, kad gali būti jau per vėlu jį atgaivinti. Kūdikis nekvėpavo ir atrodė negyvas – buvo labai išblyškęs ir jo odos atspalvis buvo keistas. Jis švelniai bandė vaiką pažadinti, bet, deja, jis nejudėjo.

Jasonas per raciją iškvietė greitąją pagalbą ir pats pradėjo švelnų krūtinės masažą. Tą akimirką jis staiga pajuto, kad kažkas yra ne taip. Ir jis suprato, kad tai, ką jis laiko rankose, yra ne vaikas, o… lėlė. Policininkas jautė ir didelį palengvėjimą, ir neapsakomą pyktį.

Lėlės savininkė Carolynne Seiffer tuo tarpu grįžo iš parduotuvės apsipirkusi ir rado minią, apsupusią jos automobilį su išdaužtu stiklu ir 2 000 USD kainuojančią lėlę, kurią ji vadina Ainsley. Moteriai buvo linksma, bet ir jautėsi šiek tiek sutrikusi dėl viso šio įvykio. Paaiškėjo, kad Karolinai priklauso apie 40 tokių neįtikėtinai tikroviškų lėlių. Jos padeda jai susidoroti su trauma, kurią patyrė po sūnaus mirties.

„Žmonės, netekę brangių žmonių savo gyvenime, bendrauja skirtingais būdais,“. – sakė Karolina.

2005 metais moteris neteko savo mažojo sūnaus, kuris sirgo Hanterio sindromu. Nuo tada, negalėdama susitaikyti su vaiko mirtimi, ji savo nusiraminimą rado lėlėse, kurios atrodo labai tikroviškai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].