Gebėjimas mąstyti už  dėžutės ribų ir peržengti visuotinai priimtas ribas kartais gali būti net labai naudingas. Be to, kai kuriose profesijose  be to tiesiog neįmanoma išsiversti. Šiandien siūlome atlikti trumpą šio įgūdžio testą.  Jums reikia tiesiog pažvelgti į paveikslėlį ir atsakyti, kiek marškinėliuose yra skylių.

REKLAMA

Išradingumo išbandymas

REKLAMA

Iš karto priminsime, kad nepaliksime jūsų be teisingo atsakymo. Jis bus paskelbtas antroje šio straipsnio dalyje. Neskubėkite pasitikrinti atsakymo, kol neatsakėte į šį klausimą.

Žemiau esančioje nuotraukoje pamatysite marškinėlius. Turite atsakyti, kiek  juose yra skylių. Gerai pagalvokite, nieko nepraleiskite ir pateikite teisingą atsakymą. Tikimės, kad ši užduotis jums nebus pernelyg sudėtinga.

REKLAMA

Kiek marškinėliuose yra skylių?

Taigi, pabandykime kartu išsiaiškinti, kuris atsakymas į šį klausimą yra teisingas. Pirmiausia marškinėlių centre pamatome dvi skylutes. Kai kas gali pasakyti, kad yra tik dvi skylės. Vis dėlto, šios dvi skylės yra ne tik marškinėlių priekyje, bet ir jų gale. Taigi, iš viso yra keturios skylės.

REKLAMA

Čia būtų galima sustoti: būtent tą daro dauguma žmonių. Vis dėlto, nepamirškite, kad jūsų buvo prašoma suskaičiuoti visas skyles.  Marškinėliai juk turi daugiau skylių, tiesa? Kaklas, rankovės ir ertmė apačioje… Taigi, kiek skylių suskaičiuojate dabar?

REKLAMA

Taigi, paaiškėja, kad marškinėliai iš viso turi aštuonias skyles. Būtent tai ir yra teisingas atsakymas. Deja, daugelis žmonių kažkodėl pamiršta apie tas skyles, kurios yra reikalingos apsirengiant marškinėlius.

REKLAMA

Mes ne kartą teigėme, kad žmogaus smegenys yra sukurtos taip, kad viską supaprastintų. Būtent todėl dauguma žmonių stengiasi ieškoti paprasčiausių išeičių. Nenorime pripažinti, kad rankoms ir galvai skirtos skylės taip pat yra skylės.

REKLAMA

Būtent dėl ​​šios priežasties mūsų redaktoriai pataria reguliariai išeiti iš savo komforto zonos ir apkrauti smegenis papildomomis užduotimis. Tai padės smegenų vystymuisi ir apsaugos nuo galimų ligų, kurios gali kilti po daugelio metų.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].