Kaip gerai išmanote kūno kalbą? Pasakykite, kuri moteris meluoja

Atlikite šią linksmą užduotį. Kaip manote, ar gerai suprantate kūno kalbą? Atidžiai pažvelkite į pateiktą paveikslėlį ir pasakykite, kuri moteris sako ne visą tiesą arba meluoja. Tiesą sakant, gali būti net ne viena melagė!

Apžiūrėkite paveikslėlį iš arčiau.

Ar jau supratote, kuri moteris meluoja? Tada pirmyn!

1 moteris

Vargu, ar ši moteris ketina jums meluoti. Rankų gestas, kai parodomi atviri delnai, reiškia pasirengimą būti atviram. Nors kai kurie kalbėtojai gali jį naudoti tikslingai, šįkart tai ne tas atvejis.

2 moteris

Ši moteris yra labai įtartina. Pažvelkite atidžiau: ji trina ausį. Tai rodo norą apgauti ar bent jau pafantazuoti. Gali būti, jog ši moteris mėgina jus apmauti!

3 moteris

Ši dama labai susidomėjusi pokalbiu. Ji atidžiai klausosi ir kritiškai vertina tai, kas buvo pasakyta. Tai liudija gestas, kai ranka atremta į smakrą. Ji tikrai ne melagė!

4 moteris

Šuo atveju tikrai turime reikalų su melage! Kūno kalbos žinovai patvirtins, kad kai ranka uždengia burną, žmogus kažką slepia arba sako netiesą.

Vadinasi, yra dvi melagės. 2 ir 4 moterys. Ar abi kaltininkes pagavote?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].