Sužinokite, kurie vyrai yra patys ištikimiausi pagal Zodiako ženklą

Kiekviena moteris slapta tikisi užmegzti rimtus santykius su vyrais, kurie tęstųsi amžinai. Deja, bet dažnai vyrai pasuka į kairę… Astrologai įsitikinę, kad polinkis į neištikimybę labai priklauso nuo zodiako ženklo, po kuriuo vyras gimė. Šį kartą pristatysime, kurie 4 zodiako ženklai yra patys ištikimiausi. Jų partneriai gali būti ramūs.

1. Vėžys

Vėžiai yra ne tik namisėdos, bet ir labai jautrūs – jie linkę stipriai prisirišti prie žmonių. Vyrai, gimę po šiuo ženklu, siekia sukurti darnią šeimą. Jiems reikia rūpestingų, mylinčių žmonų, kurioms jie atsakys tuo pačiu. Idealūs santykiai jiems yra, kai namuose jauku, partneriai viena kitu pasitiki, jų ir kitų šeimos narių pomėgiai sutampa. Jei Vėžys myli, tai greičiausiai visą gyvenimą.

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, ištikimiausi

2. Skorpionas

Nors šio ženklo atstovai yra sudėtingos ir net paslaptingos prigimties, jie tampa labai atsidavusiais partneriais. Skorpionai neskuba įsileisti atsitiktinių žmonių į savo pasaulį. Norint įsimylėti, jiems reikia laiko, ir jie ne iš karto atveria savo jausmus. Pasitikėdamas moterimi, vyras, gimęs po šiuo ženklu, tikisi iš jos to paties: jis yra ištikimas tiek, kiek ji yra ištikima jam.

3. Liūtas

Nors Liūtas yra bendraujantis ir stengiasi būti kompanijos siela, sutikęs tą vienintelę moterį, sugebančią mylėti visa širdimi, jis jai priklausys be jokių dvejonių. Jam bus svarbu tik jos dėmesys ir pritarimas. Santykiuose jis vertina rūpestingumą, nuoširdumą, abipusį supratimą ir pasitikėjimą: tol, kol visa tai bus aiškiai juntama, jis neturės minties atsitraukti.

liūtas, savybės, viršininkai, nuodėmė, ištikimiausi

4. Mergelė

Mergelės ženklo atstovai vyrai yra praktiški ir pedantiški. Jie labai vertina savo reputaciją, kad pati mintis būti išvadintam melagiu ar išdaviku jį liūdina. Dažnai šio ženklo atstovai yra monogamiški, galintys viskuo padėti vienišoms moterims. Be to, Mergelės ženklo atstovai yra neįprastai aktyvūs ir labai stengiasi dėl savo šeimos.

Jei su aukščiau išvardytų ženklų atstovais labai tikėtina, kad galite užmegzti tvirtus santykius, nes jie yra ištikimiausi vyrai, tada kokių ženklų atstovų vertėtų pasisaugoti?

Avinai vyrai yra užkariautojai iš prigimties. Jie linkę įsitraukti, o įgimtas atkaklumas skatina juos siekti savų tikslų. Tačiau tai nereiškia, kad Avinas partneris būtinai pasikeis. Jis gali pradėti spoksoti į kitas moteris tuo atveju, jei jaudinanti meilės istorija virsta kasdienybe.

Dvilypumas yra būdingas vyrams, gimusiems po Dvynių ženklu. Jie tikri nuotykių ieškotojai, jiems reikia naujų pojūčių. Bet jei yra moteris, kuri yra pasiruošusi eksperimentams ir mėgstanti bendrauti, ji taps idealia kompanione.

dvyniai. horoskopas 2020 metams, anyta, savaitės horokopas

Svarstyklės yra dar vienas dvigubas ženklas. Skirtingai nei Dvyniai, jo atstovai siekia pusiausvyros. Nepasitenkinimas gali juos pastūmėti į neištikimybę: jie ieško to, ko negauna santykiuose su nuolatiniu partneriu, tuo tarpu juos siaubingai kankina sąžinės graužatis.

Jei pagalvosite apie tai, ištikimybė yra proto būsena, kiekvieno žmogaus pasirinkimas, nepriklausomai nuo zodiako ženklo. Tarp kiekvieno iš jų atstovų yra ir besąlygiškai ištikimų vyrų, ir tokių, kurie gali lengvai išduoti. Mums atrodo, kad kai santykiuose tvyro meilė, pasitikėjimas, pagarba ir bendri tikslai, tada partneriai nemeluoja vienas kitam ir nesuteikia pagrindo nerimauti. O kaip jūs galvojate? Ar sutinkate, kad šių zodiako ženklų atstovai yra patys ištikimiausi vyrai?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].