Nuostabus, kiek daug dalykų mūsų kūnas gali pasakyti apie mus. Ir kiek galima pasakyti apie žmogų pagal jo delnų linijas.

Tai paprastas „testas“, kuris padės jums sužinoti įdomių savybių apie savo romantišką ir meilės pasirinkimą. Jums tereikia sudėti savo delnus tame pačiame lygyje ir pamatyti, kaip šios linijos yra išdėstytos viena kitos atžvilgiu.

Jei kairėje pusėje esanti linija yra aukščiau

Tokia linijų padėtis paprastai būdinga žmonėms, kurie lengvai atpažįsta žmones, su kuriais jie gali likti. Ir kai jie tikrai nori, jie tikrai nepraleis galimybės likti su šiuo asmeniu visam gyvenimui.

Tokie žmonės, beje, yra labai malonūs ir gana aistringi santykiuose. Jie yra malonūs bendravimo metu, su jais lengva kalbėti ir retai provokuoja skandalus.

Jei linija dešinėje yra aukščiau

Ši situacija yra labiau paplitusi žmonėms, kurie išsiskiria išmintimi ir racionalumu. Jie žino, ką gerbia partneris, jie retai keičiasi ir paprastai yra kantrūs partnerio trūkumams.

Jie, beje, sunkiomis akimirkomis visada lieka su partneriu.

Jei linijos atitinka

Mažiausiai yra tų žmonių, kurių linijos ant delnų susijungia. Šių žmonių pobūdis yra gana sudėtingas: jie yra pažeidžiami, malonūs ir nuoširdūs.

Santykių su jais kūrimas gali būti labai sunkus, ir jie patys tai gerai žino. Todėl jie labai dėkingi savo partneriui, jei jis, nepaisant visko, lieka su jais.

Beje, dėl šio dėkingumo, jie visada randa išraiškos būdą.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].