Galite pagalvoti, kad jūsų lūpų forma nėra niekaip susijusi su jūsų charakteriu, bet veidotyros ekspertai mano kitaip.

„Jūs ne šiaip sau gimėte turėdami tam tikrus bruožus: kiekvienas jų yra dalis žmogaus asmenybės ir kartu jie atspindi tai, kas esate“, — sako knygos „Tavo veido išmintis“ autorė Jean Haner
Pasirodo, lūpos gali net daugiau pasakyti, negu akys. Pažvelkime atidžiau.
Lėliškos lūpos
Mažos ir apvalios, jos suteikia žaismingumo ir vaikiško džiaugsmo  įspūdį.  Jos taip pat atspindi aukštesnį energijos lygį, negu žmonių su siauromis lūpomis.
Putlios lūpos
Tokių lūpų savininkai yra tiesmuki, pasitikintys savimi ir ryžtingi.
Plačios lūpos
Žmonės su tokiomis lūpomis turi gana harmoningus ir stabilius charakterio bruožus. Vienintelis išsiskiriantis dalykas yra rūpestis kitais ir profesinė sėkmė.
 „Kupidono lūpos“
Tokių lūpų savininkai — tikri romantikai, jie spalvingos asmenybės, labiau vertinantys kūrybiškumą, nei praktiškumą.
Plonos lūpos
Esate praktiškas ir rūpestingas žmogus, bet jums trūksta ryžtingumo.  Jūs dažniau būnate kuklūs ir drovūs nei kitų lūpų formų savininkai.
Lūpos, žvelgiančios žemyn
Tokią lūpų formą dažniausiai turi uždari  ir tylūs žmonės. Tai intravertai, šeimos žmonės, dažnai atspindintys kitų elgesį.
Mažos lūpos
Jos nebūtinai turi būti lėliškos ar plonos, bet pagal veido proporcijas mažesnės, negu pas kitus žmones. Paprastai tokių lūpų savininkai yra savarankiški ir nepriklausomi, kol nesutinka jiems skirto žmogaus.
Pilnos lūpos
Tokie žmonės mėgsta būti dėmesio centre ir dažniausiai yra kompanijos siela.
 „Kupidono strėlė“
Tokie žmonės yra labai atsakingi, tačiau jie leidžia savo emocijoms diktuoti jų poelgius, tai kartais gali būti labai klastinga.
Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].