Svarbu atidžiai stebėti savo mitybą. Organizmo kūno būklė labai priklauso nuo produktų, kuriuos žmogus reguliariai vartoja.

REKLAMA

Būtent todėl pirmenybę vertėtų teikti sveikai ir subalansuotai mitybai, nes tai padės išvengti neigiamų pasekmių.

Svarbu žinoti, kad tam tikri maisto produktai gali padidinti vėžio riziką, todėl tokio maisto reikėtų vengti.

REKLAMA

Specialistai rekomenduoja atsisakyti rafinuoto cukraus, baltų miltų, perdirbtų maisto produktų, greitai paruošiamų makaronų ir dribsnių.

Sąrašas tuo nesibaigia.

REKLAMA

Gydytojai teigia, kad taip pat vertėtų atsisakyti greito maisto ir keptų patiekalų.

Taip pat ekspertai rekomenduoja nešildyti maisto plastikiniuose induose ar laikyti juose karšto maisto, nes plastikiniuose induose esantys junginiai išskiria kenksmingas medžiagas.

REKLAMA

Labai svarbu gerti pakankamai vandens. Vandenyje iš čiaupo gali būti kenksmingų junginių, todėl namuose vertėtų įsirengti filtrą vandeniui valyti.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.