Gana retai moteris turi tobulus plaukus, nes profesionali priežiūra reikalauja didelių „investicijų“ ir milžiniškų pastangų. Tačiau jūs galite pagerinti savo plaukų būklę, jei žinosite keletą gudrybių. 

REKLAMA

 Gudrybės, kurios padės džiaugtis gražiais plaukais 

 Valgykite daugiau šviežių uogų ir vaisių 

REKLAMA

Plaukų būklė yra kūno sveikatos atspindys. Jei valgote netinkamus produktus, bet kurios plaukų priežiūros procedūros suteiks tik trumpalaikį efektą. 

REKLAMA

Specialistai teigia, kad į mitybos racioną svarbu įtraukti šviežių uogų ir vaisių. Šios kategorijos produktai yra vertingiausias antioksidantų šaltinis. 

Šios medžiagos padeda sustabdyti plaukų slinkimą ir pagerinti jų išvaizdą.   

REKLAMA

Grietinė 

Nedaug žmonių žino, kad šis prieinamas fermentuotas pieno produktas gali pakeisti didžiulį kiekį brangių plaukų kaukių. 

REKLAMA

Grietinė padeda įveikti pleiskanas, padaro plaukus glotnius, išpuoselėtus ir žvilgančius. 

Naudodami šį fermentuotą pieno produktą, galite atsikratyti žalos švelniausiu ir subtiliausiu būdu. Blondinėms priemonė padeda išvengti būdingo geltono atspalvio plaukuose atsiradimo. 

REKLAMA

Grietinę, žinoma, galima tiesiog valgyti. Tačiau geriausia naudoti grietinės plaukų kaukes.  

Medus 

REKLAMA

Daugelyje įsigytų kokybiškų kaukių sudėtyje naudojamas medus. Šis maisto produktas gali padaryti tikrus stebuklus su pažeistais plaukais. 

Po mėnesio reguliaraus naudojimo plaukai tampa švelnūs, žvilgantys, paklusnūs ir gražūs. 

REKLAMA

Medus gali būti naudojamas kaip kaukė kartu su kitais vertingais ingredientais.   

Alyvuogių aliejus 

REKLAMA

Iš galybės augalinių aliejų ypač išsiskiria alyvuogių aliejus. Jis gali būti  įtrauktas į mitybos racioną arba gali būti naudojamas gaminant namines plaukų kaukes. 

REKLAMA

Reguliariai naudojant alyvuogių aliejų, plaukai pradeda atrodyti sveikesni ir stipresni.   

Tinkama mityba 

REKLAMA

Kaip jau buvo minėta, plaukų būklė – jūsų mitybos atspindys. Jei jūsų plaukai atrodo tankūs, stiprūs ir žvilgantys, vadinasi, maitinatės teisingai. 

Jei mityba yra menkavertė ir prasta, vargu ar jūsų plaukai atrodys nepriekaištingai. Todėl kiekvieną dieną į mitybos racioną verta įtraukti sveikus maisto produktus. 

Po kelių savaičių imsite džiaugtis reikšmingais pokyčiais. 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.