Šiam vyrui kiekviena diena yra barzdos diena! Joel Strasser pelnė kelis titulus, kai į savo barzdą įsidėjo įvairiausių daiktų. Jis pasirinko labai keistą įvairiausių daiktų asortimentą – nuo kosmetinių pagaliukų iki dantų krapštukų, nuo valgymo lazdelių iki kalėdinių žaisliukų.

REKLAMA

Jo barzdoje buvo taip pat laikinai apsigyvenę golfo kamuoliukų laikikliai, šakutės, drabužių segtukai ir pieštukai.

REKLAMA

Joel labiausiai žinomas dėl savo kalėdinės barzdos, kai dalyvavo barzdos puošybos konkursuose ir laimėjo net keturis kartus.

Praėjusiais metais jam pavyko ant barzdos pakabinti 710 kalėdinių papuošalų!

REKLAMA

Joel Strasser save apibūdina kaip keistuolį, tačiau jo keistas pomėgis jam jau pelnė ne vieną rekordą.

REKLAMA

Jis pradėjo kišti pieštukus į savo vešlią barzdą, kad įsitikintų, jog mokiniai per pamokas atkreipia į jį dėmesį.

Vyras pasakojo: „Norėjau nufilmuoti vaizdo įrašą, kuriame bandžiau sumušti pasaulio rekordą, siekdamas sukišti daugiausia dantų krapštukų į barzdą. Ir aš manau, kad tai man pavyko padaryti!“

REKLAMA

Taip pat jis pridūrė: „Po to, kai neoficialiai pagerinau pasaulio dantų krapštukų rekordą, nusprendžiau, kad turiu tai padaryti oficialiai išsiaiškinęs, kaip tai padaryti, kad galėčiau gauti sertifikatą ar to įvykio patvirtinimą.“

REKLAMA

Dėl reto barzdos kirpimo jis sukūrė įvairiausių būdų kaip užtikrinti, kad daiktai išliktų savo vietoje.

REKLAMA

Kai kurie iš jų būna susegti bei reikalauja kitokių tvirtinimo metodų nei norint išlaikyti įprastus daiktus barzdoje, pavyzdžiui, dantų krapštukus ar spagečius.

Vyras sako, kad tam tikri būdai yra varginantys ir gali būti labai skausmingi, nes barzda susivelia, o šalindamas daiktus jis gali prarasti labai daug plaukų.

REKLAMA

Šiuo metu Joel nežino, ar jam pavyks pasiekti šventinės barzdos rekordą, o jo žmona nėra jo veido plaukų gerbėja ir norėtų, kad jie būtų gerokai trumpesni.

REKLAMA

Apdovanojimus pelniusią barzdą galima pamatyti jo „Instagram“ puslapyje @joelnert ir to paties pavadinimo „YouTube“ kanale.

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].