Kaip numesti 45 kg per metus? Tikra svorio metimo istorijav

Numesti svorio jai buvo svarbu ne tiek dėl išvaizdos, kiek dėl sveikatos. Priešingu atveju jai grėsė artritas ir kitos ligos.

moterys

„Aš žinojau, kad nesu sveika“, – prisimena 26-erių amerikietė Anya Taylor. Vos prieš trejus metus ji svėrė apie 150 kilogramų, o jos ūgis siekė 167 cm. Spuogai nedingdavo nuo veido ir kaklo, nutrūko menstruacinis ciklas, nuolat skaudėjo kelius.

Gydytoja, į kurią kreipėsi Anya, numatė rimtas galimas problemas dėl artrito, jei nepavyks rasti jėgų numesti svorio. Per metus ji priaugo net 50 kg, kai pradėjo gyventi savarankiškai.

„Be jokių apribojimų aš valgiau viską, ką norėjau. Ir aš norėjau riebaus ir kenksmingo maisto“, – prisimena Anya.

Ji visada buvo šiek tiek pilnesnė už savo draugus ir buvo įpratusi laikyti save „didele“. Nors mergina nekentė pirkti drabužių žmonių pilnose parduotuvėse, ji buvo įsitikinusi, kad jos svoris nėra problema. Tai lėmė, kad sulaukus 22 metų jai buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas, kai sutrinka kiaušidžių ir kasos funkcijos.

2015 m. gruodžio mėnesį Anya suprato, kad reikia atsikratyti perteklinio svorio, tačiau nežinojo, nuo ko pradėti.

„Kai turite sveikatos problemų, labai sunku išeiti į sporto salę. Tai sunkiau, nei žmonės galvoja.“

Vasarį ji išėjo į pirmąją treniruotę ir tuo pat metu pradėjo teisingai maitintis: valgyti daugiau daržovių ir baltymų, vengti angliavandenių.

Iki 2016 m. gruodžio ji numetė 45 kg. Skausmas keliuose išnyko, menstruacinis ciklas atsigavo. Net išvaizda ėmė patikti. Tuo laikotarpiu Anya sugebėjo įveikti net sunkius gyvenimo įvykius be didelių suklupimų: išsiskirti su sužadėtiniu ir gauti naują darbą be pertraukos po kolegijos.

„Yra daugybė problemų, su kuriomis susiduriame gyvenime. Bet jas reikia įveikti“, – sako mergina.

Jos tikslas yra numesti dar 20 kg. Pati Anya suformulavo tris pagrindinius principus, kurie jai padeda kovoti su antsvoriu.

Daryk tai, kas tau patinka

Jai mankšta dviračiais tapo mėgstamiausia veikla. Anya taip pat įsimylėjo fitnesą. Neverta versti savęs leisti laiko nemylimam užsiėmimui. Anksčiau ar vėliau vis tiek to atsisakysite. Galite pasirinkti treniruotę, kuri ne tik duos rezultatą, bet ir teikia malonumą.

Išsikelkite pasiekiamus tikslus

Nemėginkite atsikratyti visų sukauptų kilogramų vienu metu. Svorio metimas yra laipsniškas procesas, o mažų tarpinių tikslų įgyvendinimas tik pridės motyvacijos.

Susiraskite draugų

Sporto salėje Anya sutiko daug draugų, kurie padėjo jai nemesti to, ką pradėjo, pusiaukelėje. Jie palaikė ją sunkiais laikais ir skatino sveiką gyvenimo būdą.

Ir jūs pasiryžkite pagerinti savo gyvenimą!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].