Trys dalykai, kurių niekada neturėtumėte daryti dėl pinigų

Visi žinome, kad joks pinigų kiekis negali nupirkti sveikatos, meilės, tikros draugystės ir stiprios šeimos. Tačiau šiandien apie tai šiek tiek pakalbėsime. Išsiaiškinkime, kada negalite duoti pinigų, ir ko neturėtumėte už tai daryti.

pinigų

1. Parduoti ir pirkti sąžinę

Principas, kuris tampa ypač svarbus per rinkimus. Nors gyvenimas yra kupinas visokių situacijų, kai mūsų moralė yra patikrinama kitaip. Be abejo, kiekvienas turi savo gėrio ir blogio sampratas, todėl šis principas susijęs būtent su vidiniu pojūčiu.

Jei pagalvosite ką nors padaryti dėl pinigų, dėl ko vėliau jums bus gėda prieš save, vėliau gailėsitės. Taip, yra situacijų, kai, viena vertus, sąžinė yra svarstyklėse su išgyvenimu. Nors net ir tada galite ieškoti kitų problemos sprendimo būdų.

Todėl neverta pamiršti moralinių vertybių siekiant pinigų. Blogai, be abejo, kai žmonės nebuvo to mokomi nuo vaikystės. Tokiuose žmonėse, žinoma, sąžinė nieko nepasakys prieš blogą poelgį. Vis dėlto daugumai mūsų aiški yra moralės samprata, todėl neparduokime jos.

2. Užmegzti santykius

Retai kada šeima gali būti tvirta, jei jų pagrindas yra tik pinigai. Jaunimas yra labai pažeidžiamas šia tema. Daugeliui atrodo, kad jei daug uždirbi ar išleidi, tai tikrai išspręs visas asmeninio gyvenimo problemas.

Kai kurie vyrai dieną ir naktį dirba. Galbūt jie mano, kad tokiu būdu jie gali patikti moteriai. Ir tada, svarbiausia, pinigų dėka jis galės ją laikyti šalia.

Kai kurios merginos savo ruožtu ieško tokių vaikinų, kurie jas aprūpintų. Jos mano, kad būtent taip vyras rodo rūpestį, kad meilę gali parodyti tik brangios dovanos. Mes manome, kad jūs galite puikiai pamatyti, koks yra laimėjimas santykiuose  tokioje vertybių sistemoje.

Po kurio laiko tokie vyrai ir moterys nusivilia partneriu, nes pinigai nesugebės atnešti to, ko jiems iš tikrųjų reikia. Tada jie išsiskirs ir ieškos kitų panašių santykių, vėl ir vėl lipdami ant to paties grėblio.

pinigų

3. Parduoti svajonę

Daryti tai, kas nuoširdžiai patinka, ar eiti į nemėgstamą, gerai apmokamą darbą? Nesuskaičiuojamas skaičius žmonių buvo, yra ir bus susidūrę su tokiu pasirinkimu bent kartą gyvenime. Kiekvienas atranda savo atsakymą, atsižvelgiant į situacijos specifiką. Ir daugelis tada to gailisi.

Šiuo klausimu nėra teisingo pasirinkimo, nors nuolanki mūsų redakcijos nuomonė leidžia manyti, kad rinktis svajonę vis tiek yra geriau. Namų ūkio komfortas vargu ar kompensuos psichines problemas, kurios kaupiasi bėgant metams. Nors vis dar yra trečias variantas: užsidirbti pinigų ir tada eiti svajonės link. Tačiau po daugelio metų ne visi turi drąsos tai padaryti.

Kada nereikėtų duoti pinigų ir ko nereikėtų daryti vardan jų – gana platus klausimas. Šia tema gali būti daugybė nuomonių, ir tai puiku! Tačiau galutinį sprendimą kiekvienas turi priimti asmeniškai.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].