Sumalkite ir ištepkite grindis. Po valymo išnyks visi nešvarumai ir įbrėžimai

Grindų valymas gali būti varginantis, kai namuose turime augintinį ar vaiką. Jie gali nuolat sukelti netvarką ir palikti pėdsakus ant ką tik išplautų grindų. Papasakosime, kaip valyti grindis, kad išnyktų visi nešvarumai ir įbrėžimai.

REKLAMA

Šis triukas veikia dviem būdais: jis ne tik padaro grindis nepriekaištingai švarias, bet ir leidžia pašalinti įbrėžimus. Grindys atrodys kaip naujos! Štai ką reikia padaryti, kad pasiektumėte šį efektą.

REKLAMA

Kaip valyti grindis?

Savo grindimis turėtumėte rūpintis ne tik per šventes. Jas reikia reguliariai valyti, kad ant jų paviršiaus nesimatytų dulkių ar nešvarumų. Dėl to namai atrodo tvarkingi ir jaukūs. Jei turite vaikų ar augintinių, žinote, kad grindys susitepa daug greičiau nei įprastai. Buitinis valymas nėra mėgstama veikla, todėl rekomenduojame gudrybes, kurios palengvina ir pagreitina šį procesą. Gali atsitikti taip, kad mūsų grindys susibraižys judinant baldus. Turime patentą, kuris įveiks ir purvą, ir įbrėžimus! Būsite nustebinti, kai panaudosite jį. Jums reikės gaminio, kurį paprastai turite savo virtuvės spintelėje. Tai pigus ir labai efektyvus triukas, kurį naudosite daugelį metų!

Pamirškite įbrėžimus

Pamirškite parduotuvėje įsigytas valymo priemones! Galite išvalyti grindis su valgomąja druska! Tiesiog sumalkite ją trintuvu ir pabarstykite ant grindų. Tada į kibirą įpilkite karšto vandens ir šiek tiek indų ploviklio. Lengvai išmaišykite ir paruoštu tirpalu išplaukite grindis, kurias prieš tai apibarstėte malta druska. Po plovimo pastebėsite, kad jos blizga ir yra švarios, pašalinsite smulkius paviršiaus įbrėžimus. Taip pat galite naudoti indaplovių tabletes. Tiesiog ištirpinkite 1-2 tabletes karštame vandenyje ir supilkite mišinį į 2 litrų kibirą vandens. Taip sukursite naminį ploviklį, su kuriuo galite plauti grindis. Tai paprasta, smagu ir ekonomiška!

REKLAMA

grindis

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.