Išbarstau ant grindų ir išsiurbiu. Blogo kvapo namuose nelieka!

Ar jus erzina blogas dulkių siurblio kvapas, kuris pasklinda po visus namus iškart po valymo? Jums tereikia kai ką išbarstyti ant grindų ir tada išsiurbti grindis.

REKLAMA

Nemalonus dulkių siurblio kvapas yra aiškus signalas, kad reikia pakeisti maišelį ir filtrus. Kartais, nepaisant pokyčių, dulkių siurblys vis tiek skleidžia nemalonų kvapą, kuris išlieka daugybę valandų. Galite nesunkiai to išvengti.

Kaip prižiūrėti dulkių siurblį?

Yra daug įrenginių, kuriems reikalinga priežiūra, ir mes dažniausiai tai pamirštame. Vienas iš jų – dulkių siurblys, kuris yra pačiame mūsų prižiūrimų įrenginių gale. Juo sugeriame daug nešvarumų, kurie laikui bėgant gali dvokti. Ypatingą dėmesį reikia skirti filtrui, kuris skirtas sugauti visas priemaišas, kurios negali patekti į įrenginio variklį. Antroji nemalonaus kvapo priežastis – užsikimšęs krepšys, kurį taip pat reikia retkarčiais pakeisti.

Blogas dulkių siurblio kvapas yra praeitis

Pakanka tik šiek tiek sodos, kad pašalintumėte nemalonaus kvapo iš prietaiso vidaus problemą. Ant grindų išbarstykite šaukštą sodos ir išsiurbkite. Milteliai pasižymi kvapus sugeriančiomis savybėmis ir gali susidoroti su blogu kvapu net esant ekstremalioms sąlygoms. Jei norite, kad valant dulkių siurblys maloniai kvepėtų, yra du būdai, kaip galite tai padaryti.

REKLAMA

Pirmiausia sudrėkinkite vatos diskelį eteriniu aliejumi ir įdėkite į siurblio maišelį. Tokiu atveju galite pasirinkti bet kokį kvapą ir akimirksniu visi namai prisipildys maloniu kvapu. Antrasis variantas – naudoti džiovintas levandas ar bet kurią kitą žolelę, kurią turite po ranka. Tiesiog supilkite jas į medvilninį maišelį ar tinklelį ir, kaip su vatos tamponėliu, įdėkite į vietą, kur dulkių siurblys išleidžia orą. Tikrai neliks blogo kvapo.

kvapas

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].