Namų valymas skirstomas į kelis etapus. Jei norite, kad jūsų namai spindėtų švara, turite tai daryti atidžiai. Išvalyti virtuvę, vonios kambarį, išplauti grindis ir langus ar nuvalyti dulkes – visa tai yra buitinio valymo eiga. Negalite pamiršti ir roletų, kad jie būtų švarūs ir nesugadintų galutinio rezultato. Sužinokite, kaip valyti medžiaginius roletus!

REKLAMA

Pavyko išvalyti visus namus, bet jaučiate, kad kažką pamiršote? Patikrinkite savo roletus! Dažnai jų galima nepastebėti, o nešvarūs ar neteisingai nuvalyti roletai bjauroja nuvalytus langus. Jie tarsi magnetas pritraukia dulkes, nešvarumus ir vabzdžius. Išbandykite šį patarimą, kaip išvalyti nešvarius roletus

Kaip valyti medžiaginius roletus?

REKLAMA

Namų valymo metu stenkitės sutvarkyti visus kampus. Įsitikinkite, kad niekas nepraslydo pro jūsų akis. Dulkės, riebalai ir kitos nuosėdos kaupiasi visur – taip pat ir ant roletų. Štai kodėl pravartu retkarčiais juos nuvalyti. Tačiau kaip tai padaryti? Tikrai jų negalite įmesti į skalbimo mašiną! Valykite roletus skudurėliu, kad nuvalytumėte dulkes. Stipresniems nešvarumams valyti verta pasigaminti naminį valiklį. Naudojant mūsų receptą, tai atlikti bus labai paprasta, o nešvarumai nuo roletų išnyks greičiau nei atsirado!

jak czyścić rolety materiałowe, fot. Getty Images

REKLAMA

Naminis roletų ploviklio receptas

Norint jį pagaminti, jums reikia tik 3 ingredientų!

REKLAMA

Paruoškite: 2 puodelius vandens, 1 puodelį indų ploviklio ir 1 puodelį skalbimo miltelių. Tada viską sudėkite į dubenį ir gerai išmaišykite. Rezultate turėtumėte gauti vientisą konsistenciją. Kaip su šia priemone valyti nešvarius roletus? Paimkite kempinę ir pamerkite į dubenį. Tada švelniai nuvalykite nešvarią medžiagą ir leiskite išdžiūti. Ir viskas! Jūsų roletai vėl bus švarūs kaip nauji!

jak czyścić rolety materiałowe, Fot. Freepik.com

REKLAMA

Išbandykite ir actą

Taip pat galite naudoti acto ir vandens mišinį santykiu 1:1. Jis naudojamas taip pat, kaip ir valiklis iš ankstesnio recepto. Vienintelis trūkumas – kvapas! Nedideliame roletų lopinėlyje išbandykite, ar panaudojus šį produktą audinys nepakeis spalvą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.