Naujas unitazas džiugina savo baltumu ir švara. Laikui bėgant tai pasikeičia, ir ant unitazo atsiranda bjaurių geltonų dėmių. Tokios dėmės labai dažnai atsiranda ant unitazo dangčio, tačiau jums tikrai nebūtina bėgti į parduotuvę pirkti naujo dangčio. Pasirodo, visa tai galima sutvarkyti net ir naudojant tas priemones, kurias turite savo namuose!

REKLAMA

Žinoma, visada galite naudoti įprastą tualeto valiklį. Vis dėlto, kaip rodo praktika, jis ne visada padeda pašalinti šias dėmes. Kartais reikia kažko veiksmingesnio. Mes jums papasakosime apie pačius efektyviausius būdus, kurie padės jums įveikti šias dėmes.

REKLAMA

Soda + actas

Patepkite dėmes actu ir palaukite maždaug pusvalandį. Galite įpilti acto į buteliuką su purkštuvu ir nupurkšti unitazo dangtį. Būkite atsargūs, kad šios priemonės nepatektų į akis.

REKLAMA

Po 30 minučių nešvarias vietas gausiai pabarstykite kepimo soda. Dar kartą nupurkškite actu ir palikite dar 10 minučių veikti. Viską nušveiskite šepetėliu ir nuplaukite vandeniu. Po šios procedūros geltonos dėmės turėtų išnykti.

REKLAMA

Sodą ir actą galite naudoti ir kitais būdais. Pavyzdžiui, galite apibarstyti unitazo dangtį soda ir nušveisti šepetėliu. Užpilkite acto ir palaukite 30 minučių. Po to viską nuplaukite vandeniu. Geltonos dėmės išnyks ir tualetas vėl spindės švara.

REKLAMA

„Coca Cola”

Kaip bebūtų keista, šis gėrimas tikrai gali padėti valyti namus. Nuimkite unitazo dangtį ir pamirkykite vonelėje su paruoštu tirpalu (2 litruose šio gėrimo ištirpinkite du pakelius citrinos rūgšties). Palikite per naktį, o ryte nuskalaukite vandeniu.

REKLAMA

Baliklis

REKLAMA

Baliklis gali padėti atsikratyti geltonų dėmių ir kitų teršalų. Tiesiog užpilkite baliklio ant nešvarių vietų ir palikite pusvalandį susigerti. Gerai nuplaukite vandeniu. Po šios procedūros geltonos dėmės tikrai išnyks. Nepamirškite, kad naudojant baliklį būtina mūvėti pirštines. Venkite šio produkto patekimo į akis ir gleivines.  Baliklį geriausia naudoti tada, kai namuose nėra vaikų ar gyvūnų, ir kai yra galimybė išvėdinti patalpą.

Tikimės, kad šios priemonės padės išspręsti nemalonią problemą. Unitazas ir vėl bus švarus tarsi naujas. Kokias priemones dažniausiai naudojate unitazo valymui?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].