Kaimynai jums pavydės! Tai vienintelė priemonė, kuria valau langus

Langai dažniausiai valomi prieš svarbias šventes, tačiau verta juos valyti reguliariai. Mes jums papasakosime, kaip valyti langus, kad jie atrodytų tarsi veidrodis.

REKLAMA

Kiekvienas turi savo mėgstamą langų valymo techniką, kuri duoda geriausius rezultatus. Tačiau ne visi mėgsta atlikti šį darbą, todėl langai atrodo negražiai ir pro juos matosi vis prasčiau. Tačiau jų valymui puikiai tinka centus kainuojanti priemonė iš virtuvės spintelės.

REKLAMA

Kaip valyti langus?

Šį klausimą užduoda visi, kurie susiduria su šia daug laiko reikalaujančia užduotimi. Verta atmesti visas chemines priemones, kurios duoda prastus rezultatus ir yra brangios. Be to, jūs turite naudoti jų daug, kad langas būtų tvarkingas. Todėl užuot mokėję didelius pinigus už silpnas priemones, pasidarykite valiklį patys iš to, ką turite namuose. Dauguma gaminių yra paprastos sudėties, todėl nepakenks medžiagai, iš kurios pagamintas langas. Be to, jie yra saugūs mūsų sveikatai. Į butelį, užpildytą 1 litru vandens, įdėkite 1 valgomąjį šaukštą bulvių krakmolo ir tada maišykite, kol jis visiškai ištirps. Tik tada, kai sudedamosios dalys bus sujungtos, supilkite jas į purškimo buteliuką ir purkškite ant lango paviršiaus. Krakmolas turi riebalus tirpdančių ir sugeriančių savybių, todėl per kelias minutes nešvarumai išnyks visam laikui.

Stiklas be dryžių

Stiklas iš tikrųjų yra pati svarbiausia lango dalis, pro kurią galime grožėtis mus supančiu pasauliu. Juo verta pasirūpinti ypatingai, nes besikeičiant oro sąlygoms ant jo nusėda kitos medžiagos. Ant jo galima pastebėti dulkes, dryžius. Jų sunku atsikratyti naudojant standartinius preparatus, todėl į 500 ml karšto vandens įlašinkite kelis lašus indų ploviklio (geriausia naudoti distiliuotą vandenį, bet tiks ir paprastas). Šis mišinys pašalins nešvarumus ir riebalus, kurie prilipo prie langų. Sumaišę vandenį su skysčiu, mišinį supilkite į purškimo buteliuką ir pradėkite valyti langus. Jau po kelių judesių pastebėsite neįtikėtiną skirtumą, o po poliravimo stiklas atrodys kaip veidrodis.

REKLAMA

langus

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.