Santechnikas patarė, kaip valyti tualetą be chemikalų

Tualete dažnai yra nešvarumų ir kalkių, ypač tose vietose, kurių mes nepasiekiame įprasto valymo metu. Tai net gali užkimšti tualetą, o tuomet tenka kviestis profesionalų pagalbą. Vienas santechnikas patarė, kaip valyti tualetą nenaudojant jokių chemikalų. Išbandykite!

Procedūra yra labai paprasta: paimkite mažą buteliuką be dangtelio, panardinkite jo kaklelį į vandenį ir kelis kartus paspauskite buteliuką. Taip siurbkite vandenį iš tualeto. Tada staigiai pakelkite butelį ir supilkite vandenį į kriauklę.

Šiai procedūrai skirkite 15 minučių. Tualetą reikia visiškai nusausinti. Dirbkite su guminėmis pirštinėmis. Kai visiškai nusausinsite, paimkite sodos ir įberkite jos į tualeto vidų. Tada šepetėliu ištepkite sodą ant viso tualeto paviršiaus iš vidaus.

valyti

Leiskite viskam pusvalandį pastovėti. Po 30 minučių į tualetą įpilkite acto. Actas ir soda sukels putojančią reakciją. Tada paimkite kibirą vandens ir tualetą kelis kartus nuplaukite vandeniu.

Kitą žingsnį galite atlikti gana dažnai – tai padės atsikratyti kvapų ir bakterijų. Paimkite senos dantų pastos tūbelę, kuri yra beveik pasibaigusi. Išspauskite jos po tualeto kraštu, taip pat į tualeto gaiviklio dozatorių. Tuomet tualetas liks ilgą laiką švarus ir iš jo sklis malonus aromatas.

Šiuo metodu tualetą išvalyti pakanka kartą per 6-12 mėnesių.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].