Viena iš labiausiai reikalingų paslaugų – artimųjų kapų priežiūra. Ši paslauga tampa būtina ne tik prieš šventes, bet ir reguliariai, kelis kartus per metus, kad kapai liktų tvarkingi ir prižiūrėti, net ir tada, kai negalite jų aplankyti ir sutvarkyti patys.

REKLAMA

Šiuolaikinėje visuomenėje daugelis žmonių gyvena toli nuo savo artimųjų kapų. Dėl to populiarėja įmonių, teikiančių kapų tvarkymo paslaugas, pasirinkimas. Jų pagalba galima rūpintis artimųjų kapais ir palaikyti juos tvarkingus netgi gyvenant užsienyje.

Viena iš siūlomų kapų priežiūros paslaugų – vienkartinis kapų tvarkymas. Tai yra itin populiari paslauga prieš įvairias šventes ar paminėjimus. Proginis vienkartinis kapų tvarkymas dažnai atliekamas prieš Visų Šventųjų dieną, mirties metinių ar kitų susijusių švenčių proga.

REKLAMA

Kita populiari paslauga yra generalinis kapavietės sutvarkymas. Ji būtina, kai kapas ilgą laiką buvo neprižiūrėtas ar apleistas. Tokiu atveju specialistai nuodugniai sutvarko kapą, o esant poreikiui gali atlikti tokius didesnius darbus kaip paminklų gamyba ar paminklo restauravimas.

Jei dėl įvairių priežasčių negalite reguliariai prižiūrėti kapavietės, galite rinktis nuolatinę kapų priežiūros paslaugą. Tokios paslaugos metu kapai sutvarkomi pagal atskirai suderintą grafiką keletą kartų per metus. Šios paslaugos metu numatomas šiukšlių surinkimas, piktžolių ravėjimas ir kiti susitarti priežiūros darbai.

REKLAMA

Kapų sutvarkymo ir priežiūros kaina priklauso nuo individualių poreikių – kapavietės būklės, restauracijos apimties ar naujų paminklų. Tai svarbus žingsnis, siekiant išlaikyti artimųjų kapus tvarkingus ir prižiūrėtus ilgą laiką.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].