Atostogos Palangoje žavi ne tik vasaromis! Šis miestas kiekvieną sezoną atgimsta vis naujomis spalvomis. Planuojate atostogauti pavasarį ir svarstote, ką įdomaus galima nuveikti bundant gamtai? Norime jums papasakoti apie gražiausias vietas ir įdomias pramogas skleidžiantis pirmiesiems pumpurams!

REKLAMA

 

Pavasarį atviros lankytinos vietos ir pramogos Palangoje

Pavasaris – budimo mėnuo ne tik gamtoje, bet ir miesto gatvėse. Šiltėjantys orai vis dažniau skatina lankytojus poilsiauti prie jūros ir pažinti pavasariu alsuojančią Palangą. Orams dar nespėjus įšilti miesto lankytojai ypač laukiami įvairiose lankytinose vietose, muziejuose parodų erdvėse ar koncertų salėse, o maloniai šildant saulutei miesto svečius pasitinka naujai atgimusi gamta. Žemiau pateikiame jums net 9 pasiūlymus, ką galite nuveikti pavasarį Palangoje!

REKLAMA

 

Palangos tiltas

Net ir vėsiam pavasario vėjui kandžiojant skruostus rekomenduojame aplankyti žymiausią Palangos vietą. Nuo tilto atsiveriantis nepažabotos ir tuščios jūros vaizdas neapsakomas, o vakariniai saulėlydžiai nepaliekantys žodžių. Pavasarį čia kur kas mažiau žmonių, nei vasarą, tad mėgautis nepaprastu vaizdu galite išties ramiai, be šurmulio.

REKLAMA

 

Birutės parkas

Pavasarį Birutės parkas ir jame esantis Birutės kalnas atgyja naujomis spalvomis. Pušų aromatas ir sugrįžtančių paukščių čiulbėjimas veikia lyg meditacija. Čia užsukti gali kiekvienas: tiek mažas, tiek didelis. Tai puiki vieta romaniškiems pasivaikščiojimams, ramiems pašnekesiams ar maloniems susitikimams. Norintiems šia vieta pasidžiaugti dar labiau, galima apsistoti Palangos viešbutyje Žuvėdra, nes jis įsikūręs visiškai šalia Birutės parko.

REKLAMA

 

Gintaro muziejus

Pačiame Birutės parko viduryje išdidžiai pūpso nepaprasto grožio rūmai, kuriuose įsikūręs garsusis Gintaro muziejus. Tiek vasarą, tiek bet kuriuo kitu metų laiku jį aplankyti privalu: jus pasitiks ne tik nuostabi rūmų aplinka, bet ir nepaprasta inkliuzų kolekcija bei dar maždaug 5 tūkstančiai eksponatų.

REKLAMA

 

Iliuzijų namas

Tai puiki vieta norintiems smagiai praleisti laiką su visa šeima. Dauguma muziejaus eksponatų interaktyvūs: juos galima čiupinėti, judinti ir net dalyvauti pačioje ekspozicijoje. Be to, čia galima surinkti nepaprastai šmaikščią nuotraukų kolekciją, užsisakyti edukacinę programą ir sužinoti daugybę naujų dalykų.

REKLAMA

 

Šunų muziejus

Naminių gyvūnėlių mylėtojai visus metus laukiami šunų muziejuje! Tai privati įvairių šunelių skulptūrėlių kolekcija, kurią sudaro virš 2000 eksponatų, atvežtų iš kelių dešimčių pasaulio šalių. Tai ypač vaikų mylima vieta, kurioje galima pamatyti dar ir tapybos, drožybos nei kitų meno rūšių dirbinių.

REKLAMA

 

Specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas

Insektariumas – vienintelis Lietuvoje specializuotas nariuotakojų zoologijos sodas, kuriame gyvena daugiau nei šimtas įvairių rūšių nariuotakojų. Gamtos mylėtojams čia tiesiog būtina apsilankyti ir susipažinti iš arčiau su įvairiais vorais, tarakonais, skorpionais, gyvalazdėmis ir kitais išties egzotiškais sutvėrimais!

REKLAMA

 

Dr. Jono Šliūpo memorialinė sodyba

Besidomintys istoriją būtinai turėtų aplankyti Dr. Jono Šliūpo, XX a. pradžios Lietuvos visuomenės veikėjo, aušrininko memorialinę sodybą. Čia lankytojai gali susipažinti su įdomiais Dr. J. Šliūpo gyvenimo faktais, pamatyti nuotraukose užfiksuotas akimirkas ir net pamatyti lietuvių tautinio judėjimo lietuviškosios spaudos istorijos fragmentų.

REKLAMA

 

Gydomosios vandens procedūros

Palanga garsėja ne tik kaip pajūrio, bet ir kaip balneologinis kurortas. Tai vieta, kurioje gydoma ne tik siela, bet ir kūnas. Pavasarį miesto svečiai gali išbandyti daugybę gydomųjų vandens procedūrų, padedančių atstatyti odos būklę, pagerinti savijautą, pašalinti mineralų ir vitaminų trūkumą. Vandens procedūromis, masažais kviečiama mėgautis sanatorijose ir daugelyje Palangos viešbučių.

REKLAMA

 

Vandens pramogos ir pirtys

Viešbučiai Palangoje dažnai siūlo ne tik gydomąsias vandens procedūras, bet ir įvairias kitas vandens pramogas: baseinus, burbulines ar aromaterapines vonias, pirtis. Daugelis baseinų ir pirčių erdvių dirba ištisus metus, tad mėgautis jų teikiamasi malonumais galima net ir lyjant ar sningant. Be to, ši pramoga puikiai tinka tiek vaikams, tiek suaugusiems ar senjorams.

REKLAMA

 

Palanga, tai ne tik vasaros pramogų oazė. Čia visus metus galima mėgautis įvairiomis pramogomis ir veiklomis. Nakvynė Palangoje pavasarį gali tapti dar išskirtinesnė, mat mažesnis lankytojų srautas ir į Lietuvą grįžtanti šiluma šį miestą atveria visai kitomis, dar nematytomis spalvomis.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].