Savaitės horoskopas balandžio 1-7 dienoms

Prasideda pirmoji antrojo pavasario mėnesio savaitė. Lauke darosi vis šilčiau, tačiau neapsigaukite, nes sieloje galite jausti šiokią tokią vėsumą, tačiau astrologai pasakys, kaip tai įveikti ir kaip sumažinti problemų tikimybę. Savaitės horoskopas atskleis viską, ką turite žinoti.

REKLAMA

Balandžio 1 dieną Merkurijus pasisuks atgal, todėl pirmadienis bus pavojingiausia savaitės diena. Pasistenkite šią dieną nerizikuoti ir laikykitės įprastos rutinos. Nuotykiai ir pervargimas balandžio 1 dieną gali sukelti labai pastebimų ir negrįžtamų problemų darbe, bendraujant su aplinkiniais, meilėje. Balandžio 3 diena bus pavojinga diena dėl neigiamo Veneros ir Neptūno aspekto, o balandžio 5 dieną gyvybingumo ir meilės planeta Avino ženkle taps labai destruktyvi, todėl šią savaitę atsiras galimybė pasireikšti tik balandžio 4 dieną – veidrodinio atspindžio dieną.

taro kortų prognozė, Savaitės horoskopas

REKLAMA

Avinas

Šiuo sunkiu metu Avino ženklo atstovams gali nepasisekti net patys menkiausi dalykai. Teks atskirti darbą nuo namų ir neįsinešti į savo namus darbo vietoje susikaupusio negatyvo. Avino ženklo atstovams kantrybės ir pasitikėjimo savimi reikia kaip oro. Nereikėtų laukti naujų galimybių, naujų būdų išspręsti svarbias problemas. Svarbiausia, kad šio ženklo žmonės gali sutikti naujų piktadarių ir dažnai jų veiksmai bus paslaptingi.

Jautis

Antrojo pavasario mėnesio pradžia bus labai neigiama ir nerami. Jaučio ženklo atstovams dabar geriau nerizikuoti ir nepradėti naujų dalykų. Astrologai pataria neklausyti intuicijos, nes dėl Merkurijaus tinkamai neveiks šeštasis jų pojūtis. Taip pat svarbu neklausyti kitų patarimų. Tik artimiausi ir labiausiai atsidavę žmonės gali tinkamai įvertinti tai, kas vyksta, ir padėti Jaučio ženklo atstovams, parodydami atvirumą ir rūpestingumą.

REKLAMA

Dvyniai

Dvynių ženklo atstovams laikotarpis nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos gali būti tarsi amerikietiški kalneliai. Bus nuolatiniai pakilimai ir nuosmukiai. Gerą nuotaiką pakeis bloga, kuri neišvengiamai paveiks sėkmę visose gyvenimo srityse. Dabar nepaprastai naudinga neprarasti tikėjimo savimi. Dėl Merkurijaus Dvynių ženklo atstovai gali prarasti atsargumo ir savisaugos jausmą. Dirbant ir užmezgant naujas pažintis geriau nepavydėti kitiems žmonėms.

Vėžys

Prieš ką nors darydami, Vėžio ženklo atstovams geriau pagalvoti. Jie gali labai lengvai suklysti. Astrologai ir svetainės ekspertai pataria Vėžio ženklo atstovams laikytis dienos režimo, kad jie jaustųsi geriau. Svarbu dirbti tiksliai ir nevėluoti atlikti svarbias užduotis, net ir kalbant apie tuos Vėžio ženklo atstovus, kurie dirba sau. Gali kilti nepagrįstas noras viską mesti ir pradėti kažką naujo. Nedarykite to.

REKLAMA

apdovanoti, nuobodžiausi, gruodžio, Savaitės horoskopas

Liūtas

Žvaigždės ir planetos nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos, švelniai tariant, nėra gerai ir palankiai nusiteikusios, todėl Liūto ženklo atstovų produktyvumas dėl to gali labai nukentėti. Greičiausiai šio ženklo žmonėms teks įdėti kur kas daugiau pastangų sprendžiant pažįstamas problemas. Dabar labai blogas metas keliauti. Geriausias poilsis – namuose prie arbatos puodelio. Liūto ženklo atstovai turi parodyti savo geriausią pusę kitiems, kad pritrauktų sėkmę į gyvenimą.

REKLAMA

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai greičiausiai turės daug naujų užduočių ir daug naujų tikslų, todėl tikrai negalės tinkamai atsipalaiduoti. Daugelis žmonių gali kreiptis pagalbos į juos, tačiau būtų neteisinga tam eikvoti savo išteklius. Galite padaryti išimtį ir padėti labai artimam žmogui. Meilėje atėjo laikas pasitikrinti santykių tvirtumą, o ką tik užsimezgę santykiai bus geriausiai išbandyti.

Svarstyklės

Šiuo sunkiu metu Svarstyklių ženklo atstovams geriau niekam nerodyti savo norų ir emocijų. Astrologai pataria būti pastabiems ir atsargiems. Netolimoje ateityje nusivylimas žmonėmis taps norma. Tačiau niekada neturėtumėte prarasti tikėjimo geriausiu. Planetos ir žvaigždės negalės sugadinti buto ar namo energijos. Štai kodėl geriausias poilsis ir darbas bus jūsų pačių namuose. Svarstyklių ženklo atstovų namai bus jų tvirtovė.

REKLAMA

Skorpionas

Balandžio 1–7 dienomis emocijos gali siausti, o nuotaika Skorpiono ženklo atstovams bus permaininga. Ši savaitė visiškai netinkama darbo keitimui ar naujų pomėgių paieškai. Prisitaikymas prie naujų sąlygų taip pat nebus pats geriausias. Tas pats gali būti pasakyta ir apie naujas pažintis. Versle geriau pasikliauti ne sėkme, o savo jėgomis ir patirtimi.

gruodžio

REKLAMA

Šaulys

Visa savaitė Šaulio ženklo atstovams gali tapti itin įtempta, nes jų nuotaika nukris beveik iki nulio. Nereikia stengtis visus reikalus spręsti per greitai, nes tai bus beveik neįmanoma. Šiuo metu problemos negali būti išspręstos komandiniu darbu, nors komandinis darbas gali duoti teigiamų rezultatų.

Ožiaragis

Meilėje Ožiaragio ženklo atstovams prasideda nerimo laikotarpis. Dabar nėra vietos romantikai ir sielos draugo paieškoms. Tie, kurie jau palaiko santykius ar net yra susituokę, turės daugiau laiko skirti savo mylimam žmogui ir šeimai. Svarbu išmokti išklausyti artimuosius ir duoti jiems patarimų, bet tik tuo atveju, jei jie patys to prašo. Taip pat neverta komentuoti, kad neišprovokuotumėte skandalo.

REKLAMA

Vandenis

Nuo balandžio 1 iki 7 dienos Vandenio ženklo atstovams teks daug dažniau priimti svarbius sprendimus, tačiau tai nereiškia, kad šis procesas teiks džiaugsmą. Jei įmanoma, rekomenduojama abstrahuotis nuo darbų ir svarbių reikalų. Galinga Vandenio ženklo intuicija nepadės palengvinti užduoties, nes dėl Merkurijaus retrogradinėje fazėje ji labai nuslūgs. Turėtumėte pasinaudoti savo asmenine patirtimi ir išmintimi.

Žuvys

Žuvų ženklo atstovams laikotarpis nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos – ne pačių maloniausių, tačiau lemtingų susitikimų ir netikėtų įvykių metas. Viskam iš anksto pasiruošti nepavyks, todėl kai kuriose situacijose teks būti kūrybingam. Savaitė nepalanki mokymuisi, mokslinei veiklai. Mažiausiai pasiseks tiems, kurie užsiima paslaugų teikimu ir konsultavimu. Meilėje kol kas geriau spausti stabdžius ir niekam nepasakoti apie savo jausmus.

REKLAMA

bruožas, nuobodžiausi

Pasistenkite sustiprinti savo biolauką. Vienas geriausių būdų tai padaryti – mankštintis, bet nedarykite to per daug, ypač po balandžio 5 dienos. Laikykite save ir savo kūną geros formos, kad jūsų protas ir energija taip pat būtų stiprūs. Sėkmės jums.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].