Pavelo Globos savaitės horoskopas balandžio 1-7 dienoms

Pavelas Globa yra visame pasaulyje žinomas astrologas, padedantis žmonėms rasti tinkamą pusiausvyrą tarp veiksmų ir nieko neveikimo. Svarbu atsiminti, kad kiekvienas žmogus gali panaudoti žvaigždžių ir planetų galią savo naudai, tad ne išimtis ir ši savaitė. Savaitės horoskopas atskleis, ko tikėtis balandžio 1-7 dienomis.

REKLAMA

Tai bus labai svarbi savaitė. Žvaigždžių ir planetų padėtis nebus pati geriausia, nes jų energija bus neharmoninga. Šiuo atžvilgiu portalas pranešė, kad šis laikotarpis gali pavogti visų žmonių viltį. Tai nereiškia, kad turėtumėte skambėti pavojaus varpais ir tikėtis tik problemų. Jums tereikia skirti šiek tiek daugiau laiko atsargumui ir apdairumui, nes ambicijos dėl Merkurijaus retrogrado gali nuvesti į tamsias džiungles.

REKLAMA

Avinas

Avino ženklo atstovai turėtų savaitę pradėti nuo mitybos koregavimo. Geriau vartoti mažiau alkoholio ir valgyti mažiau riebaus maisto. Svarbu tinkamai paskirstyti laiką šeimai, darbui ir pomėgiams. Sėkmė priklausys nuo saiko. Šią savaitę gali sustiprėti paskalų ir gandų srautas. Turite patikrinti viską, ką sako kiti, ir nepasitikėti kieno nors žodžiu, bet nekalbėkite apie savo nepasitikėjimą jiems tiesiai į akis, kad neišprovokuotumėte konflikto.

Jautis

Jaučio ženklo atstovai taps šiek tiek labiau pasitikintys savimi. Natūralu, kad tai nėra taip paprasta, tačiau taip gali nutikti visiems šio ženklo atstovams. Norėdami tai padaryti, turite tapti objektyvesniu ir atsikratyti noro visame kame būti geriausiu. Pakanka sutelkti dėmesį į tai, ką mylite. Ši savaitė bus tinkama dvasiniams ieškojimams ir poilsiui, tačiau vėliau geriau skirkite laiko triukšmingiems vakarėliams.

REKLAMA

Dvyniai

Savaitė bus sunki, tačiau jei žmonės prašys Dvynių ženklo atstovų pagalbos, tikrai neturėtumėte jiems atsakyti neigiamai. Turėtumėte priimti kitų problemas ir tapti tais, kurie padės jiems jas išspręsti. Tai turės gerą poveikį Dvynių ženklo atstovų reputacijai ir norui tapti lyderiais komandoje. Jei norite tiesiog nuo visko pailsėti ir atsiriboti, tuomet galite visiškai abstrahuotis nuo bendravimo. Dvynių ženklo atstovai gali laisvai pasirinkti savo kelią.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai šią savaitę turi likti savo komforto zonoje, nes rizika atneš tik daugiau galvos skausmo. Ypač pavojinga bus rizikuoti pirmadienį, balandžio 1 dieną. Taip pat būtų pavojinga visais beatodairiškai pasitikėti. Žmonės gali apgauti vieni kitus siekdami pelno. Jei yra kokių nors neatidėliotinų įsipareigojimų, pirmiausia juos reikia įvykdyti. Tai galioja ir gyvenimo, ir darbo, ir meilės sferai.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Jei Liūto ženklo atstovai nori išlikti paviršiuje, jie turės daryti tai, ką jiems reikia, o ne tai, ką nori. Tikrai nėra prasmės rizikuoti. Liūto ženklo atstovų baimės gali išsipildyti, jei jie eis į priekį, nekreipdami dėmesio į kitų patarimus ir sveiką protą. Problemos ir nesėkmės nėra amžinos. Liūto ženklo atstovams bet kurią akimirką gali pasikeisti absoliučiai viskas. Taip, tai nebus pati sėkmingiausia savaitė darbui ar meilės reikalams, tačiau nereikėtų skambinti pavojaus signalo ir atsisakyti savo svajonių.

REKLAMA

Mergelė

Tikėtina, kad ant Mergelės ženklo atstovų pečių kris naujos pareigos. Jie turės daugiau dirbti, bet tai nesitęs amžinai. Astrologai rekomenduoja rasti jėgų ištverti šį laikotarpį šiek tiek ilgiau. Reikia daugiau ilsėtis ir kartais galvoti apie save. Jei yra žmonių, kurie priklauso nuo Mergelės ženklo atstovų, tada jiems geriau šios atsakomybės nenumesti. Jei skubiai reikia, geriau likti namuose.

Svarstyklės

Svarstyklių ženklo atstovams teks gyventi svarbaus įvykio laukimu. Tačiau visai nebūtina, kad tai iš tikrųjų įvyktų. Galbūt su jais žaidžia Visata, planetos ir žvaigždės, sukurdamos jausmą, kad netrukus viskas bus kitaip. Savaitė tinkama lengvam flirtui, bet ne darbe. Ekspertai pataria Svarstyklių ženklo atstovams dažniau galvoti apie ateitį ir palikti praeitį ramybėje.

REKLAMA

Skorpionas

Skorpiono ženklo atstovai yra kritikos gerbėjai, tačiau nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos geriau nekritikuoti aplinkinių, kad nesusirastumėte naujų priešų. Jei Skorpiono ženklo atstovai pradės sėdėti be darbo, sėkmė bus nepasiekiama. Svarbu išlikti aktyviems fiziškai ir protiškai. Bet kokias problemas geriau spręsti nedelsiant, jų neatidėjus į šalį. Tuo pačiu metu geriau nepamiršti atsargumo.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Tai bus labai neigiamas laikotarpis meilės paieškoms ir bandymams stiprinti santykius. Kasdienės problemos bus dažnas svečias tiems Šaulių ženklo atstovams, kurie palaiko santykius, tačiau gyvenimas nesusideda tik iš bėdų. Merkurijus privers Šaulio ženklo atstovus dažniau pastebėti blogį ir nekreipti dėmesio į gerus dalykus. Greitai jiems viskas pasikeis, bet dabar verčiau būkite optimistai, jei įmanoma, nebijokite būti vienumoje, ypač balandžio 1 dieną, kai Merkurijaus energija tampa destruktyvi.

Ožiaragis

Dabar Ožiaragio ženklo atstovams geriau niekam neįrodinėti savo objektyvumo ir nieko pernelyg griežtai nesmerkti. Jei jie mano, kad yra šimtu procentų teisūs, o kažkas klysta, jie tikrai neturėtų keisti kito žmogaus požiūrio. Tai bus traumuojantis laikotarpis, todėl svarbu būti itin atidiems gatvėje, keliuose ir namuose su buitine technika.

REKLAMA

Vandenis

Vandenio ženklo atstovai dalį savo laiko gali praleisti ieškodami meilės arba savo artimųjų kompanijoje. Tai jiems tikrai bus naudinga. Tačiau tikrai neverta staigiai keisti situacijos, leistis į keliones ar keisti įvaizdį. Retrogradinis Merkurijus nėra ypač pavojingas, tačiau gali sukelti nenuspėjamų įvykių. Tai bus itin neproduktyvi savaitė, todėl šiuo metu galite pradėti planuoti ateities reikalus arba tiesiog pailsėti nuo reikalų ir rūpesčių.

Žuvys

Jei pageidaujama, Žuvų ženklo atstovai gali pradėti mankštos ciklą. Tai turės teigiamos įtakos jų nuotaikai. Intelektualus darbas dėl retrogradinio Merkurijaus gali tapti itin neefektyvus, todėl įgyti naujų žinių dabar bus itin sunku. Žuvų ženklo atstovai neturėtų atmesti patarimų tų žmonių, kurie tikrai yra patikimi. Tai galioja ir darbui, ir meilei. Žuvų ženklo atstovams taip pat pasiseks meilės reikaluose, ypač jei jie bus sąžiningi sau.

REKLAMA

bruožas, nuobodžiausi

Problemos šią savaitę dažniausiai kils dėl sveiko proto stokos. Būkite išmintingesni ir pasinaudokite savo gyvenimo patirtimi priimdami sprendimus. Visi jūsų veiksmai artimiausioje ateityje turės tam tikrų pasekmių, todėl turite būti itin atsargūs.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].