Finansinis horoskopas balandžio 1-7 dienoms

Astrologinė situacija nuolat kinta, o tai pirmiausia paliečia pinigų sferą. Skubėdami galite praleisti svarbius niuansus, kurie visiškai pakeičia vaizdą apie tai, kas vyksta. Tačiau tai negresia tiems, kurie įpratę pasitikrinti savo finansinį horoskopą. Jis atskleis, ko turėtumėte tikėtis balandžio 1-7 dienomis.

REKLAMA

Artėjantis balandis gali prasidėti dramatiškais finansiniais ir darbo sukrėtimais dėl Merkurijaus retrogrado pradžios pirmadienį, balandžio 1 dieną. Gali kilti bendrų problemų, kurias reikia nedelsiant išspręsti. Verslo srityje daugelis Zodiako ženklų patirs neramumų ir nenuspėjamų pokyčių laikotarpį, kai bus labai sunku padidinti savo pajamas.

REKLAMA

Avinas

Laikotarpiu nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos Avino ženklo atstovams svarbu nepasimesti ir nepaskęsti savo baimėse ir kompleksuose. Pagrindinis šio laikotarpio sunkumas – Avino ženklo atstovai gaus daug nepatikimos, melagingos informacijos. Jei staiga iškils klausimas dėl svarbaus sprendimo priėmimo, jie gali suklysti. Astrologai pataria išjungti emocijas, veikti švelniai ir lėtai, taip pat nepamiršti, kad esama situacija ilgai nesitęs, tereikia šiek tiek palaukti. Finansinėje srityje galite tikėtis artimųjų pagalbos.

Jautis

Retrogradinis Merkurijus pranašauja Jaučio ženklo atstovui lemtingas akimirkas. Balandžio pradžia nebus lengva, tačiau tai gali būti didelių permainų metas, net jei atrodo, kad nieko ypatingo nevyksta. Šį mėnesį rekomenduojama įvertinti, pradėti planuoti ir baigti einamuosius darbus. Žvaigždės nepataria imti didelių paskolų. Pirma, tai pavojinga Merkurijaus retrogrado metu, antra, tai neišspręs jūsų problemų. Planetos reikalauja gyventi pagal savo galimybes.

REKLAMA

Dvyniai

Astrologai ir ekspertai nerekomenduoju Dvynių ženklo atstovams keisti darbo ar kurti naujo verslo. Kol kas geriau laikytis pažįstamų krantų ir judėti pažįstamu tempu. Balandžio 1–7 dienomis svarbu pasirūpinti finansinio stabilumo palaikymu, susilaikant nuo radikalių pokyčių, kurie greičiausiai neatneš norimo rezultato. Taip pat geriausia kol kas nieko brangaus nepirkti.

Vėžys

Merkurijus neleis Vėžio ženklo atstovams jaustis saugiai finansų sektoriuje. Visą savaitę jis nuolat mėtys problemas, panašias į tas, kurias teko spręsti anksčiau. Tai Vėžio ženklo atstovams primins vaikščiojimą ratu, todėl astrologai pataria pasikliauti Veneros sustiprinto šeštojo pojūčio pagalba, taip pat ieškoti nestandartinio požiūrio į sudėtingus dalykus. Apskritai Vėžio ženklo atstovai turi visas galimybes išplėšti finansinę pergalę iš savo varžovų gniaužtų.

REKLAMA

vėžys, nesupranta, 3, ryžtasi, horoskopas, vasaros

Liūtas

Liūto ženklo atstovai turėtų atsiminti, kad dabar jiems reikia nuoseklumo visais klausimais. Dėl bendrų astrologinių tendencijų savaitė bus toks metas, kai reikės viską atidėti į šalį. Neįmanoma atlikti minimalaus darbo kiekio ir už tai gauti maksimalią pinigų sumą. Tačiau teks dažniau prisiimti atsakomybę ir spręsti organizacinius klausimus. Apdairumas nėra yda, bet balandžio pradžioje tikrai geriau nenaudoti apgaulės. Tai tikrai nepadės jums uždirbti daug pinigų, bet sugadins jūsų reputaciją.

REKLAMA

Mergelė

Balandžio mėnesį ypač sustiprės neigiamos nuostatos. Mergelės ženklo atstovams nereikia galvoti, kad viskas yra blogai, nes Merkurijus tai akimirksniu materializuoja. Reikia apsišarvuoti kantrybe: nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos teks daug dirbti ir taupyti, tačiau Mergelės ženklo atstovai tai moka daryti, ir ne prasčiau nei bet kas kitas. Dėl Merkurijaus Mergelės ženklo atstovai gali atsidurti sunkioje ir painioje situacijoje. Tokiomis akimirkomis svarbu kovoti su netikrumo, emocinio žlugimo ir abejonių jausmais.

Svarstyklės

Dėl neigiamos retrogradinio Merkurijaus įtakos ši savaitė bus nepalanki pareiškimui ir atviram savo ambicijų demonstravimui. Svarstyklių ženklo atstovai taps mažiau įtikinami, pasitikės savimi ir nebus tokie aktyvūs, kaip anksčiau. Padidėjęs įtaigumas ir emocionalumas taip pat gali trukdyti Svarstyklių ženklo atstovams laikytis anksčiau pasirinkto finansinio ir darbo kurso. Merkurijaus įtakoje planai gali dažnai keistis. Tvarkydami pinigus turite būti atsargūs.

REKLAMA

Skorpionas

Savaitė nuo balandžio 1 iki 7 yra sprogstamas laikas. Merkurijus yra gerame ženkle, tačiau jo retrogradinė fazė sukuria įtemptą energiją, kuri paskatins daugelį Skorpiono ženklo atstovų priimti spontaniškus ir net neapgalvotus sprendimus. Šie žmonės turi kontroliuoti savo išlaidas, kitaip pinigai pradės juos palikti dideliu greičiu, išprovokuodami juodos spalvos ruožo pradžią. Astrologai pataria apgalvoti kiekvieną pirkinį ir darbe išlaikyti ramybę. Taip Skorpiono ženklo atstovai ras ir išlaikys sėkmę.

skorpionas, viršininkai, vasaros

REKLAMA

Šaulys

Mėnuo prasidės nemaloniomis naujienomis ir įvykiais. Šaulio ženklo atstovams dabar draudžiami staigūs pokyčiai. Sugriauti esamą situaciją, kuri trukdo praturtėti, bus galima kiek vėliau, tačiau kol kas verčiau laikinai sustabdyti drąsių iniciatyvų srautą. Savaitę nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos geriausia skirti rutininiams reikalams, nekeliant pernelyg ambicingų tikslų. Svarbiausia būti sąžiningam su savimi, tada pinigai niekur nedings.

Ožiaragis

Dėl retrogradinio Merkurijaus judėjimo Ožiaragio ženklo atstovams pasiseks mažiau. Astrologai pataria šią savaitę šiek tiek daugiau ilsėtis ir mažiau pavargti. Jūs neturėtumėte tikėtis karjeros pažangos ir didesnių pajamų. Geriau veikti švelnia jėga. Tikslo link reikia judėti sklandžiai ir žingsnis po žingsnio, be nereikalingo spaudimo. Ypač svarbu skeptiškai vertinti informaciją ir saugotis žmonių, kurie pinigus uždirba nesąžiningai: jie gali jus apgauti.

REKLAMA

Vandenis

Merkurijaus, Vandenio ir apskritai visų žmonių piniginės sėkmės globėjo, retrogradas rodo, kad atėjo laikas laikinai atsikvėpti. Astrologai rekomenduoja šią savaitę išnaudoti savo užnugariui stiprinti ir autoritetui išlaikyti. Teisingas prioritetų nusistatymas išgelbės jus nuo nereikalingų nuostolių. Šiuo metu jūs negalite bijoti padėti žmonėms vardan ateities sėkmės. Taip pat naudinga ateityje sutaupyti pinigų dideliems pirkiniams.

Žuvys

Lengvų pinigų siekimas Žuvų ženklo atstovams gali baigtis pražūtingai. Darbas pareikalaus milžiniškų energijos sąnaudų ir jokiomis aplinkybėmis nepaleis šių žmonių. Nuo balandžio 1 iki balandžio 7 dienos reikalai pareikalaus ypač aktyvaus dalyvavimo. Štai kodėl svarbu teisingai paskirstyti darbo laiką ir energiją, kad neperdegtumėte darbe. Nuolat iškils tam tikrų kliūčių, kurias pavyks įveikti tinkamai nusiteikus ir šalta galva priimant sprendimus.

REKLAMA

gruodžio

Remiantis bendromis prognozėmis, balandis ir ypač pirmoji jo savaitė bus gana nenuspėjama. Didelių problemų su pinigais nesitikima, tačiau priimant svarbius sprendimus reikėtų elgtis itin atsargiai. Astrologai rekomenduoja pradėti mąstyti pozityviai, norint apsisaugoti nuo finansinių nesėkmių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].