Kiekvienas, turintis dušą žino, kaip sunku jį išlaikyti švarų. Naudojame labai brangius ir toksiškus aplinkai preparatus, kurie dažnai neduoda norimo efekto. Tačiau yra būdas to išvengti! Beveik kiekviename šaldytuve yra produktas, kuris šiam problemiškam paviršiui suteiks antrą gyvenimą. Sužinokite, kaip išvalyti dušo padėklą su… pasukomis!

REKLAMA

Šiuolaikiniame pasaulyje labai dažnai pamirštame apie natūralias ir tradicines valymo priemones. Naudojame chemines medžiagas, kurios kenkia mūsų sveikatai ir ekosistemai, be to, yra išbandytos su gyvūnais. Todėl verta naudoti ekologiškesnius metodus, be abejo, daug pigesnius. Naudokite tai, ką galbūt jau turite namuose. Pasukos nebūtinai turi mums tarnauti tik kulinariniais tikslais.

Pasukos skirtos ne tik maistui…

REKLAMA

Šis gėrimas naudingas mūsų organizmui ir virškinimo sistemai. Jame yra pieno rūgšties ir bakterijų kultūrų, kurios palaiko mūsų medžiagų apykaitą. Verta pridurti, kad dėl didelio vandens kiekio tai mažiausiai kaloringas pieno produktas. Pasukos gaminamos rauginant pieną, t. y. jos gaunamos sviesto gamybos proceso metu. Dažniausiai jas vartojame kaip gėrimą karštomis dienomis arba naudojame kaip kepinių ingredientą.

Czyszczenie brodzika maślanką

REKLAMA

Kaip valyti dušo padėklą su pasukomis?

Pirmiausia reikėtų užkimšti nutekamąjį vamzdį, kad pasukos neišbėgtų. Po truputį pilkite skystį, kad jis kruopščiai padengtų visą paviršių. Tuomet naudokite šluostę, geriausia – iš mikropluošto. Sukamaisiais judesiais įtrinkite pasukas į valomą dušo padėklą. Nepamirškite naudoti nedidelį kiekį pasukų, nes plonas sluoksnis geriausiai išvalo. Dabar reikia palaukti kelias minutes, kad natūralus produktas pradėtų veikti ir pašalintų visus nešvarumus. Tada ištraukite kamštį iš nutekamojo vamzdžio ir nuplaukite pasukas nedidele vandens srove.

REKLAMA

Jak wyczyścić brodzik

Dušo padėklo valymas pasukomis – kokie rezultatai?

REKLAMA

Jūsų dušo padėklas turėtų atgauti savo spindesį ir atrodys kaip naujas. Dėl savo sudėties pasukos puikiai išbalina paviršių ir padeda atsikratyti bet kokių geltonų dėmių. Verta paminėti, kad vonių gamintojai rekomenduoja jas kaip geriausią ir natūraliausią vonių valymo priemonę! Pasukas taip pat galima naudoti kriauklėms ir praustuvams valyti, nes jos taip pat atliks savo darbą ir jūsų vonios kambarys taps baltas. Taip sutaupysite ne tik pinigus, bet ir saugosite savo sveikatą.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].