„Kam jums reikalingos indaplovės tabletės, jei neturite indaplovės?“ — kartą manęs paklausė anyta. Mano vyro mama, žinoma, netikėjo mano paaiškinimais. Iš karto pasakysiu, kad dėl to aš jos tikrai nekaltinu. Tikrai sunku patikėti, kad egzistuoja produktas, galintis  puikiai nuvalyti kelių tipų paviršius! Vėliau anyta įsitikino mano teisumu. Tai tikrai nestebina – juk rezultatai kalba patys už save.

REKLAMA

Kokia yra sėkmės paslaptis?

REKLAMA

Šiandien galima rasti valiklių bet kokiam paviršiui ir bet kokio tipo nešvarumams. Daugybę metų ieškojau universalios priemonės, ir pagaliau ją atradau. Pasirodo, indaplovės tabletės gali būti naudojamos labai įvairiais tikslais.

REKLAMA

Tiesą sakant, iš pradžių nesvarsčiau apie šio produkto naudojimą, tačiau tada, kai kitos priemonės nepateisino mano lūkesčių, susigundžiau išbandyti indaplovės tabletes. Pasirodo, sėkmės paslaptis slypi tinkamomis proporcijomis sumaišytuose komponentuose. Deja, patiems nepavyks pasigaminti tokio veiksmingo produkto, tačiau parduotuvėje tikrai rasite platų indaplovės tablečių asortimentą!

REKLAMA

Pasigaminkite veiksmingą tirpalą

Pirmiausia indaplovės tabletes reikia paversti tirpalu. Iš karto pasakysiu, kad nėra prasmės pirkti brangiausių indaplovės tablečių: puikiai tiks ir pigesnis produktas. Visiškai ištirpinkite tabletę dviejuose litruose vandens ir gausite puikią priemonę, kuri jums tikrai pravers buityje.

REKLAMA

Indų plovimas

REKLAMA

Šiuo tirpalu galėsite dar efektyviau išplauti indus, ir visai nesvarbu, kad namuose neturite indaplovės. Jei puodus, keptuves ar kepimo skardą pamirkysite šiame tirpale ketvirtį valandos, tuomet lengvai atsikratysite pridžiūvusių riebalų. Svarbiausia – nepamiršti indus tinkamai nuskalauti švariu vandeniu.

REKLAMA

Viryklės ir orkaitės valymas

Šis tirpalas puikiai tinka orkaitės, viryklės ir jos durelių valymui. Pagrindinis privalumas yra tai, kad jums nereikia dėti jokių pastangų. Tiesiog nuvalykite paviršių tirpalu, palaukite 10–15 minučių ir vėl nuvalykite, tik šį kartą vandenyje suvilgyta servetėle. Šiuo tirpalu galite veiksmingai išvalyti net orkaitės vidų!

REKLAMA

Santechnikos valymas

REKLAMA

Šis tirpalas puikiai tinka kriauklės, vonios ar unitazo valymui. Tai padeda ne tik tinkamai nuvalyti paviršius, bet ir juos dezinfekuoti.  Po valymo bus juntamas gaivus kvapas. Taip pat galite į unitazo bakelį įmesti vieną indaplovės tabletę.

REKLAMA

Generalinis namų valymas

Sienos, grindys, plytelės…  Indaplovės tabletės susidoroja  net ir su sunkiausiomis užduotimis. Draugė man pasakojo, kad ji indaplovės tablečių tirpalu plauna net baldus. Nors aš šio metodo dar neišbandžiau, tačiau artimiausiu metu tikrai pabandysiu išvalyti vaikų apipaišytą sofą. Kodėl gi ne? Jei išbandysite šį metodą, komentaruose būtinai pasidalinkite rezultatu!

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.