Labai dažnai pasitaiko, kad po kurio laiko vanduo iš dušo galvutės nebeteka taip, kaip anksčiau. Kartais vanduo beveik visai nenori tekėti. 90% atvejų šią problemą galima išspręsti labai lengvai!

REKLAMA

Jei dušo sistema sena, ar vanduo dėl to taip blogai teka?

Daugelis žmonių yra įsitikinę, kad kadangi dušas senas, nieko negali padaryti, jei vanduo nebeteka taip, kaip anksčiau. Tai yra klaidingas įsitikinimas ir paprasčiausiai netiesa, kad tai dėl įrangos. Jei vanduo iš dušo galvutės nebėga tinkamu stiprumu, paprastai tam yra tik viena priežastis. Tai kalkės, kurios, matyt, susikaupė dušo galvutės viduje.

REKLAMA

Nebent dušo galvutės purškiama srovė nuo pat pradžių nebuvo stipri. Tuomet priežastis gali būti santechniko netinkamai atliktas montavimas. Tačiau jei esate tikri, kad prieš kurį laiką vandens srovė buvo normali, o paskui prasidėjo problemos, 90% atvejų dėl to kaltos būtent kalkės. Dažnai išvengti šio reiškinio tikrai neįmanoma, ypač jei gyvenate ten, kur vanduo yra tiesiog kietas. Tačiau tai nėra pasaulio pabaiga. Šią problemą paprastai galite išspręsti labai lengvai. Ir pasitelkus daiktus, kuriuos, tikėtina, jau turite savo virtuvės spintelėje. Jums prireiks acto, gumytės ir vidutinio ar didelio plastikinio maišelio.

Vanduo iš dušo nebėga taip, kaip anksčiau – štai kaip išspręsite šią problemą su actu.

REKLAMA

Pirmiausia paimkite plastikinį maišelį ir įpilkite į jį didelį kiekį acto.

REKLAMA

Dabar į šį actą įmerkite dušo galvutę ir (arba) rankeną. Būtų gerai, kad actas visiškai padengtų antgalį ir nemažą dalį rankenos. Tada gumute suriškite maišelį, kad jis nenukristų nuo dušo galvutės. Taip actas neišsilies iš maišelio.

REKLAMA

Dabar palikite dušo galvutę maišelyje bent valandai (kai kurie žmonės pataria, kad geriau 3 valandas, bet jei jūsų atvejis nėra labai rimtas, turėtų pakakti ir 1 valandos). Pasibaigus laikui nuimkite maišelį ir paleiskite vandenį per dušo galvutę, kad nuplautumėte visus acto likučius. Actas labai gerai veikia kalkes ir turėtų jas pašalinti be jokių problemų.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].