Virtuvės baldus kartais gali būti labai sunku nuvalyti. Taip yra todėl, kad (kitaip nei, pavyzdžiui, svetainės spintos ir knygų lentynos) ant jų kaupiasi ne tik dulkės. Virtuvė yra vieta, kurioje bent kelis kartus per savaitę gaminame maistą, ir, deja, riebalai plinta ne tik nuo keptuvės. Riebalai padengia baldų priekines ir viršutines dalis, o tada kaip magnetas pritraukia ore esančias dulkių daleles. Kuo rečiau nuvalome šią nešvarią dangą – tuo sunkiau su ja susidoroti vėliau. O kaip kepimo popierius gali padėti tai išspręsti? Tai labai populiarus namuose naudojamas metodas!

REKLAMA

Ar reguliariai nuvalote stalviršius? Tai pagrindinis dalykas, kurį būtinai turite prisiminti, kad jūsų virtuvė būtų visada tvarkinga. Tačiau kodėl pamirštate apie spintelių priekį ir viršų? Juk ant jų taip pat susikaupia daug nešvarumų! Jei jas tvarkote tik du kartus per metus, kai kruopščiai valote visus namus (pvz., prieš Kalėdas), darote didžiulę klaidą – tai pernelyg retai! Ant jų augantis storas purvo sluoksnis visiškai nenaudingas nei jūsų sveikatai, nei baldų būklei.

Kaip valyti virtuvės spintelės viršų?

REKLAMA

Pradėkite nuo kruopštaus jų nusiurbimo.

REKLAMA

Tada paruoškite dubenį šilto vandens, sumaišyto su indų plovikliu, soda arba actu.

REKLAMA

Paruoštame tirpale pamirkykite šluostę arba kempinę ir kruopščiai nuvalykite spintelių viršų.

REKLAMA

Tada juos sausai nuvalykite.

REKLAMA

Kad kitą kartą būtų mažiau darbo, kepimo popierių išklokite ant spintelių viršaus riebalams ir nešvarumams surinkti.

REKLAMA

Kai kitą kartą valysite, tiesiog jį suvyniokite, lengvai nuvalykite spinteles ir pakeiskite popierių nauju. Tai puikus patarimas, kuris naudojamas daugelyje virtuvių!

REKLAMA

 

 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].