Iš spintos paimu vieną daiktą. Mano lygintuvas visada paruoštas naudoti ir atrodo kaip naujas!

Drabužių lyginimas yra sunkus darbas. Kai mums reikia greitai ką nors išlyginti, gali įvykti pražūtinga nesėkmė. Išbandykite geriausią valymo gudrybę ir jūsų lygintuvas visada bus švarus.

REKLAMA

Nieko nėra blogiau už pridegusį lygintuvą, kuris tampa nebetinkamas naudoti, bet yra vis tiek reikalingas. Tada jūsų pirmoji mintis yra nusipirkti naują ir pamiršti problemą. Tačiau tai nėra ekonomiškas sprendimas. Geriau pasinaudokite kantrybe ir specialiomis priemonėmis, taip suteikite savo įrenginiui antrą gyvenimą.

REKLAMA

Ką daryti su pridegusiu lygintuvu?

Ruda dėmė neišnyks nei pati, nei veikiama mūsų prakeiksmų. Turėtumėte veikti ryžtingai ir iškart po to, kai ji atsiranda. Pirmiausia atjunkite įrenginį ir palaukite, kol jis atvės, nes jis turi būti šiltas, o ne karštas. Tada pasiimkite actu suvilgytą skudurėlį ir lėtai pradėkite valyti lygintuvą. Vos po kelių judesių pastebėsite, kad dėmė išnyksta. Jei prietaisas turi plieninę kojelę, naudokite sodą, sumaišytą su vandeniu, kad susidarytų tiršta pasta. Dėl tokio prietaiso mišinio nudegimas išnyks akimirksniu. Taip pat gerai pasiteisins ir kepimo sodos su actu naudojimas. Geriausia abu produktus sumaišyti santykiu 1:1 ir tada tepti tiesiai ant nešvarios vietos ir palaukti kelias minutes. Praėjus šiam laikui, tiesiog nuvalykite lygintuvo paviršių drėgna šluoste ir neliks jokių dėmių.

Kas dar gali padėti?

Jei ankstesni metodai jūsų neįtikina, naudokite dantų pastą. Ji idealiai tinka paviršiams iš aliuminio valyti ir, be jokios abejonės, yra kiekvienuose namuose. Uždėkite nedidelį kiekį pastos ant seno dantų šepetėlio ir pradėkite ją paskirstyti ant purvino paviršiaus. Svarbu tai padaryti kruopščiai ir sukamaisiais judesiais įspausti pastą į nešvarumų struktūrą. Po kelių minučių šveitimo nuvalykite lygintuvo paviršių drėgna šluoste, kuri pašalins ne tik pastą, bet ir visą dėmę.

REKLAMA

lygintuvas

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].