Jei naudosite šį patarimą, orchidėjos nenustos žydėti

Išmokite korėjietišką augalų priežiūros metodą, kuris privers jūsų gėles žydėti beprotiškai! Orchidėjos turės daug pumpurų ir žydės kelias savaites.

REKLAMA

Orchidėja yra gėlė, mėgstanti šviesias vietas ir saikingą laistymą. Nors jos priežiūra nėra pati lengviausia, korėjietiškas metodas gali padėti sutramdyti šį nepastovų augalą. Sužinokite, kaip tinkamai rūpintis šia gėle.

Yra reikalavimai, kuriuos turite atitikti

Natūrali orchidėjos buveinė – drėgni pusiaujo miškai, o, kaip rodo pavadinimas, ten nuolat šlapia ir šilta. Taip turėtų būti ir mūsų namuose, jei norime, kad orchidėja būtų apdovanota žiedais. Labai sunku pasiekti tinkamą drėgmę, todėl verta investuoti į oro drėkintuvą. Orchidėja augs tik jai skirtoje lengvai pralaidžioje žemėje, kurią geriausia įsigyti jau paruoštą sodo parduotuvėje. Paskutinis elementas, kurio nereikėtų pamiršti, yra tinkamas tręšimas, o čia verta paminėti korėjietišką orchidėjų auginimo būdą! Tame nėra nieko sudėtingo, o poveikis kalba pats už save.

Orchidėjos žydės nuostabiai

Anot korėjiečių, toks orchidėjų tręšimo būdas yra neabejotinai efektyviausias. Jums reikia kelių paprastų ingredientų: dviejų kiaušinių lukštų, šaukšto acto ir trupučio vandens. Lukštai turi būti švarūs ir išdžiovinti, tada sumalti į miltelius. Tai puikus kalcio ir kalio šaltinis, kurio vazoniniams augalams dažnai trūksta. Į lukštų miltelius įpilkite acto ir šiek tiek vandens ir palikite bent 30 minučių. Praėjus šiam laikui, perkoškite viską per marlę, praskieskite vandeniu ir kelioms minutėms padėkite orchidėją, kad susigertų tiek vandens, kiek jai reikia. Po to mišiniu suvilgykite vatos diskelį ir nuvalykite visus lapus. Dėl to ant jų paviršiaus bus sukurtas apsauginis barjeras, kuris atbaidys visus kenkėjus ir ligas. Korėjietiškas orchidėjų priežiūros metodas yra itin efektyvus.

REKLAMA

Orchidėjos

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].