Atskleisti trys Zodiako ženklai, kuriems nelemta susirasti didelės meilės

Žvaigždės kai kuriems Zodiako ženklams nesuteikė galimybės iš tikrųjų įsimylėti. Astrologai papasakojo, kas santykiuose nepripažįsta romantikos ir kitokio švelnumo.

REKLAMA

Mergelė

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Atkaklūs ir savarankiški žmonės dažniausiai gimsta po Mergelės žvaigždynu. Nuo mažens jie įpranta pasikliauti tik savimi ir netiki nesavanaudiška pagalba iš aplinkos, tad ką jau kalbėti apie didelę ir šviesią meilę. Šiems žmonėms sunku susidraugauti su kitais, nes jie nieko per daug neprisileidžia ir niekuo nepasitiki. Jei jų gyvenime atsiras romanas, tada antroji pusė bus griežtai kontroliuojama.

Mergelės atstovai norės būti tikri, kad jų partneris valgo, rengiasi ir mylisi būtent taip, kaip jiems reikia. Atsižvelgiant į tai, kad šiuose santykiuose nėra romantikos, Mergelės partneris tiesiog jausis valdomas.

Skorpionas

Gyventi su Skorpionais labai sunku. Jie yra greiti ir nenuspėjami. Žmogus, norintis turėti ateities planą, tikrai nesugebės užmegzti santykių su šio ženklo atstovu. Be to, Skorpionas visiškai nemėgsta romantikos ir nesugeba parodyti savo jausmų. Ne kiekvienas žmogus nori gyventi su tokia „sniego karaliene“.

REKLAMA

Ožiaragis

Ožiaragiai yra gana pajėgūs patirti stiprias emocijas ir nuoširdžiai ką nors mylėti, tačiau išoriškai tai nepastebima. Visi jų jausmai yra griežtai kontroliuojami. Net ir būdamas vienas su savo sielos draugu Ožiaragis nebus švelnus ir romantiškas. Jis visiškai neatsižvelgia į momentines emocijas. Šaltas protas yra jų viršininkas. Todėl audringo romano su Ožiaragiu tikėtis negalima.

ožiaragis, devizas, vasaros, savaitės horoskopas, Zodiako

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].