Jei jūsų pagalvės po skalbimo susiglamžo ir atrodo prastai, šiandien atskleisime jums puikų ir paprastą triuką, kuris padės įveikti šią problemą. Ar norite sužinoti, kaip išskalbti pagalves, kad po skalbimo ant jų norėtųsi iškart padėti galvą ir saldžiai užmigti? 

REKLAMA

Kaip prižiūrėti pagalves? 

Mūsų miegą ir komfortą neretai lemia pagalvė. Todėl derėtų įsigyti šį gaminį geros kokybės ir atsakingai juo rūpintis. Kokybiška pagalvė padės išvengti pabudimo skaudančia ausimi, o gal net skaudančia galvos puse. O kūnas bus pailsėjęs, gerai išsimiegojęs ir pasiruošęs naujos dienos iššūkiams. Pagalvės dažniausiai nereikalauja daug priežiūros. Ypač jei kalbame apie „klasikinę“ pūkų užpildo pagalvę. Šioms pagalvėms užtenka pakeisti užvalkalą kartą per savaitę ar dvi( nebent esate iš tų, kurie daug prakaituoja naktį, tuomet verta tai daryti dažniau). 

REKLAMA

Taip pat retsykiais verta išskalbti pačią pagalvę. Pagalvių skalbimas kartais gali virsti tikru iššūkiu. Nes dažnai nutinka taip, kad po skalbimo pagalvė praranda savo pirminę išvaizdą: purumą ir švelnumą. Laimei, egzistuoja paprastas, tačiau veiksmingas triukas, kuris padeda susidoroti su šia erzinančia problema. Viskas, ko jums reikia – 2 teniso kamuoliukų. 

REKLAMA

Kaip skalbti pagalves, kad pūkai nesuliptų ir pagalvė neprarastų savo purumo? Jums padės teniso kamuoliukai 

Jei norite, kad po skalbimo skalbimo mašinoje jūsų pagalvės ir toliau jus džiugintų, vadovaukitės pateiktomis instrukcijomis. Įmeskite pagalves į skalbimo mašiną kaip įprasta. 

REKLAMA

Tačiau šį kartą į būgną įdėkite ir 2 teniso kamuoliukus. 

Uždarykite būgną, įpilkite įprasto skalbiklio ir nustatykite įprastą programą. Vos tik skalbimo mašina baigs savo darbą, galėsite išimti pagalves ir iškart pastebėsite, kad jos ne kietos, o minkštos ir purios. 

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@zinoti.lt.