Vienas iš iššūkių, su kuriuo susiduria tėvai, yra nuraminti viešoje vietoje verkiantį ar rėkiantį vaiką. 

REKLAMA

Tikėtina, neretas buvo patekęs į panašaus pobūdžio keblią situaciją, o vienai 23 metų moteriai ši patirtis sugadino iškilmingus pietus. Ji buvo su savo 24 metų vaikinu gražiame restorane ir, nors restorano prabangiu pavadinti nebuvo galima, visgi ši vieta buvo daug jaukesnė nei įprastas restoranas. Mergina  išleido daug pinigų skaniai paruoštam patiekalui, ir norėjo mėgautis jaukiu vakaru bei skaniu maistu su savo partneriu. 

Deja, jų planus sužlugdė svečiai prie kaimyninio stalo. Prie stalo sėdėjo pora su trimis vaikais, o jauniausias sūnus vis rėkė. Moteriai vis labiau bjuro nuotaika, kol galiausiai ji paprašė mamos išvesti vaiką į lauką, kol jis nurims. 

Tačiau vaikas ir toliau verkė apie 10 minučių. Moteris buvo gana susierzinusi ir tiesiog norėjo pasimėgauti maistu, už kurį sumokėjo, todėl nusprendė imtis veiksmų. „Nuėjau prie šeimos stalo ir paklausiau, ar kas nors galėtų išvesti vaiką į lauką, kol jis nurims, nes žmonės bando mėgautis savo maistu“, – pasakojo įrašo autorė. 

REKLAMA

Trijų vaikų mamai toks pasiūlymas visiškai nepatiko, o 23 metų moteris svarstė, ar neperžengė savo ribų. Ji kreipėsi į „Reddit“ socialinę platformą, kad paaiškintų situaciją vartotojams ir paklaustų jų nuomonės, ar ji teisingai pasielgė, kad paprašė išvesti rėkiantį vaiką į lauką. 

Motina pakvietė padavėją ir jam pasakė, kad 23 metų moteris elgiasi nemandagiai ir ją įžeidinėja, tačiau kiti svečiai stojo į nepatenkintos moters pusę. Svečiai teigė, jog mama nebando nuraminti verkiančio vaiko, o visi tiesiog nori ramiai pavalgyti. „Tėvai galiausiai išėjo, tačiau prieš išeidami piktai į mane pažvelgė “, – paaiškino 23 metu moteris. 

Vėliau įrašo autorė apie situaciją papasakojo savo bičiulei. Bičiulė teigė, kad ji turėjo pasistengti būti atlaidesnė ir dėmesingesnė šeimai, nes tėvystė yra sudėtinga. Tačiau autorė buvo tvirtai įsitikinusi, kad žmonės, kurie pasirenka turėti vaikų, turi juos auklėti, ir „Reddit“ vartotojai jai pritarė. 

REKLAMA

Vienas vartotojas pakomentavo: „Nors būti tėvais sunku, vis tiek reikia laikytis mandagumo taisyklių. Vaiką derėtų išvesti iš viešos vietos, jei jis netinkamai elgiasi, verkia ar šaukia.“ 

Kitas vartotojas sutiko, sakydamas: „Tėvai, kurių vaikai rėkia, neturėtų toliau valgyti, kol jų vaikai nenurimsta. Jie turėtų valgyti pakaitomis ir išvesti rėkiantį vaiką į lauką, kol šis nusiramins. Nepaprastai nemandagu leisti vaikui trikdyti kitų ramybę. Juk restorane įmanoma nuvesti vaiką į kitą vietą, kad jis netrukdytų kitiems.“ 

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].